Реклама

Названо 4 правила безпечних покупок на AliExpress

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практично всі активні користувачі інтернету, хоча б один раз чули про таку торгову платформу, як AliExpress, через яку можна замовити будь-який товар з Китаю, починаючи від різних дрібниць за 10-20 грн і закінчуючи дорогими пристроями за 20-30 тис грн.

Сьогодні ж ми поговоримо про те, як безпечно купувати на AliExpress і не втратити свої кошти. Відповідно, зараз буде названо 4 правила, а точніше 4 рекомендації для безпечних покупок.

1. Прив’яжіть свій мобільний до профілю на сервісі AliPay. Час від часу змінюйте пароль і не зберігайте його в менеджері браузера. Підключіть сповіщення через емейл та встановіть секретне питання.

2. Використовуйте для оплати віртуальну картку. Якщо не маєте, то оформіть у мобільному додатку. Прив’яжіть до свого профілю та розраховуйтесь лише нею. Не зберігайте на ній грошей, переводьте їх туди з основного рахунку лише за потреби.

3. Від’єднайте свої банківські картки від облікового запису на AliExpress. Це робиться через AliPay. Потрібно ввести логін і пароль свого профілю, встановити три питання, ввести електронну адресу і встановити цифровий шестизначний пароль.

4. Можна оплачувати покупки щоразу ввівши дані картки, не зберігаючи реквізити. Також видалити всі прив’язані картки. Але не бажано зберігати багато заощаджень на такій картці. Кращим варіантом буде скидання необхідної суми з основного рахунку. У мобільному додатку можна без прив’язки до картки зберігати гроші, відкривати скарбнички та рахунки. Це допоможе швидко перевести необхідну суму і забезпечить вам спокій.

Також нещодавно українцям розповіли, чим безпечніше оплачувати покупки: банківською карткою чи смартфоном.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Перші навушники Logitech уже близько

Перші навушники Logitech під брендом G уже близько. В мережі були помічені перші фотографії, що розкривають дизайн нових справді...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -