Реклама

Названо 4 причини, чому банкомат може не зчитувати банківську картку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Напевно знайома ситуація, коли вам різко необхідно зняти готівку з своєї банківської картки, ви мчите до банкомату, вставляєте в нього свою картку, а він її просто не бачить. Справді прикра ситуація від якої не застрахований ніхто і передбачити таке не може ніхто. В даному випадку, варто не панікувати, оскільки тут нічого серйозного і ваші кошти залишаються в безпеці. Зараз же буде названо 4 причини, чому банкомат може не зчитувати банківську картку і що робити в такому випадку.

Причина 1. Неправильно вставлено банківську картку

Це найпоширеніша причина, через яку банкомат не бачить банківську картку. Досить часто, користувачі банкомату настільки сильно поспішають із зняттям готівки, що не звертають уваги на те, якою стороною вставляють картку. Якщо картка вставлена неправильно, то банкомат просто не зможе зчитати інформацію з магнітної стрічки, а це означає, що не бачити вам своїх грошей.

Якщо ж трапилася така неприємна ситуація, то краще перевірити якою стороною ви вставили картку. Зазвичай, на картках розміщується інформація про те, як правильно нею користуватися. Окрім цього, на картоприймачі банкомату також є зображення картки і сторони, якою її необхідно вставляти в банкомат.

Причина 2. Банківська картка пошкоджена

Наступна причина - пошкодження картки. В даному випадку мова йде не тільки про ті пошкодження, які можна побачити на картці, а й про такі, як деформація картки, пошкодження (незначні) магнітної смуги і тому подібні пошкодження, які можуть заважати банкомату зчитувати інформацію з картки.

Перед використанням банківської картки завжди перевіряйте її стан на наявність пошкоджень і якщо такі були виявлені, то зверніться до найближчого відділення, для її перевипуску.

Варто знати: Названо хитрощі, на які йдуть українські банки з кредитними картами.

Причина 3. Банкомат іншого банку

Досить рідко, але трапляються випадки, коли банкомат не зчитує інформацію з банківської картки через те, що він випущений іншим банком і не належить до тієї платіжної системи, з якою працює даний банкомат.

Справді, таке трапляється не часто, але якщо ви власник банківської картки великого банку і вирішили скористатися банкоматом, який належить невеликому банку, то з високою ймовірністю у вас виникнуть проблеми із зчитуванням картки.

В даному випадку можемо порадити тільки те, що краще користуватися банкоматами того банку, в якому була випущена банківська картка.

Причина 4. Банкомат тимчасово не працює

Напевно дану причину можна віднести до найпопулярніших, оскільки збої в роботі банкоматів не рідкість і страждають від цього абсолютно всі банкомати, незалежно від того, якому банку вони належать.

Якщо ви запідозрили, що банкомат працює неналежним чином, або ж його зовнішній вигляд бажає кращого, то краще пошукати інший банкомат і не ризикувати втратою картки, коштів і власних нервів.

Також нещодавно українцям розповіли, як правильно оплачувати покупки смартфоном з NFC-чіпом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Poco C40 вразить своєю автономністю та ціною вже 16 червня

Тільки нещодавно виробник смартфонів Poco анонсував вихід своєї нової моделі С40, презентація запланова вже за кілька днів - 16...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -