Реклама

Названо 4 смартфона, які вважаються найкращими за свої гроші

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше, для того, щоб придбати смартфон, необхідно було відкладати певну суму і, відповідно, покупка смартфона була чимось неймовірним і незабутнім. Зараз же, покупка смартфона не настільки важлива подія, але від цього вона не стала менш дешевшою. Як і у випадку будь-якої покупки, деякі смартфони можуть мати завищену ціну і слабкі характеристики, а деякі низьку вартість, але хороші характеристики. Щоб ви придбали дійсно якісний смартфон і при цьому не переплачували, буде названо 4 смартфона, які вважаються найкращими за свої гроші.

Poco X3 Pro

В четвірці таких смартфонів опинилася компанія Xiaomi, а точніше суббренд Poco - X3 Pro. Цей смартфон отримав дійсно незвичний дизайн, та ще й скляний корпус. Крім дизайну, цей смартфон отримав великий 6,67-дюймовий LCD дисплей з частотою оновлення 120 Гц. Працює він від Snapdragon 860 в парі з 6 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті. Також він отримав квадрокамеру з основною на 48 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп.

Живиться смартфон від акумулятора 5160 мАг з підтримкою швидкої зарядки 33 Вт. Працює смартфон під управлінням Android 11, а також отримав модуль NFC. Придбати такий смартфон можна за 7500 грн.

Realme 6 Pro

Наступним смартфоном, який отримав хороше співвідношення ціна-якість став Realme 6 Pro. Цей смартфон отримав великий 6,6 -дюймовий IPS дисплей з частотою оновлення 90 Гц. Працює він на процесорі Snapdragon 720G в парі з 8 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті. Також він отримав систему потрійної камери з основною 64 Мп та додатковими 12 Мп + 8 Мп. Живиться смартфон від акумулятора на 4300 мАг з підтримкою швидкої зарядки.

Придбати такий смартфон можна за досить вигідну ціну, а саме за 8000 грн.

Moto G9 Plus

Наступним представником вигідних смартфонів став Moto G9 Plus, який отримав 6,8-дюймовий IPS дисплей. Працює смартфон від процесора Snapdragon 730G в парі з 4 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті.

Також він отримав квадрокамеру з основною 64 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп, фронтальна камера 16 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 22 Вт. Придбати такий смартфон можна за 7500 грн.

OnePlus Nord N10 5G

Останнім представником вигідних смартфонів став OnePlus Nord N10 5G, який отримав 6,49 -дюймовий IPS дисплей з частотою оновлення 90 Гц. Працює смартфон від процесора Snapdragon 690 в парі з 6 Гб оперативної та 128 Гб внутрішньої пам'яті.
Також він отримав квадрокамеру з основною на 64 Мп та додатковими 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп. Живиться смартфон від акумулятора 4300 мАг з підтримкою швидкої зарядки та швидкою зарядкою потужністю 30 Вт. Придбати такий смартфон можна за 7 600 грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Експерти підрахували, скільки Apple заощадили, відмовившись від зарядних пристроїв

Сьогодні надійшла інформація, що експерти підрахували, скільки Apple заощадили, відмовившись від зарядних пристроїв. За аналіз взялася дослідницька компанія Counterpoint...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -