Реклама

Названо 4 цікавих аксесуари, які стануть в нагоді при користуванні iPhone

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі користувачі смартфонів, рано чи пізно, докупляють до нього деякі аксесуари, які дозволяють розширити можливості смартфона на максимум. Як відомо, найбільше аксесуарів випускається саме під смартфони компанії Apple і їхній асортимент вражає. Сьогодні саме про такі поговоримо і буде названо 4 цікавих аксесуари, які стануть в нагоді при користуванні iPhone.

Смарт-годинник Apple Watch Series 6

Напевно це один із найпопулярніших аксесуарів до смартфона iPhone. Компанія Apple вклала шалені кошти в те, щоб розрекламувати свої смарт-годинники і зробити так, щоб Apple Watch були ефективними тільки в парі з iPhone.

Називати переваги смарт-годинників нема сенсу, оскільки всі й так знають, що це міні комп'ютер на вашій руці. Якщо ж говорити про Apple Watch, то вони справді добре працюють в парі з iPhone і суттєво розширяють його функціонал, оскільки вони можуть не тільки перемикати музику та дивитися сповіщення, а й використовуються для спілкування, оплати покупок, вимірювати тиску та багато інших корисних функцій для людей з активним способом життя.

P.S Хоча цей справді крута річ, ми більше надаємо перевагу фітнес-браслету, оскільки вони компактні, не бояться падіння та інших пошкоджень і ще й до того всього, неймовірно автономні.

Мітки AirTag

Напевно ви пам'ятаєте нещодавню презентацію компанії Apple, де вони представили бездротові мітки AirTag. AirTag - це трекер для відстеження речей. Вам достатньо його прикріпити до тої речі, яку ви можете або не хочете загубити, і просто відстежуєте її розміщення. За допомогою спеціального додатку (Локатор) ви можете відстежувати свої мітки і просто йти на звук.

Цей аксесуар стане в нагоді тим, хто часто не може знайти ключі від автомобіля або квартири і тому подібне.

Навушники AirPods Pro

Забути про навушники ми також не змогли, оскільки це та річ, без якої зараз не обходиться ніхто, особливо коли мова йде про AirPods Pro. Компанія Apple також вклала великі суми в піар своїх навушників і тепер вони стали одним із найбажаніших подарунків на різноманітні свята.

Окрім прорекламованого продукту, навушники справді вміють багато чого і вважаються одними із найкращих бездротових навушників не просто так. Вони отримали не тільки активне шумозаглушення, а й вміють адаптувати звуки під навколишнє середовище, блокуючи зайві звуки.

Зарядка Apple MagSafe Duo

Це також один із останніх пристроїв, які компанія Apple показала публіці. Це бездротовий зарядний пристрій, який може одночасно заряджати не тільки iPhone, а й розумний годинник, або ж навушники AirPods.

Дана зарядна станція може заряджати наступні смартфони iPhone: 11 Pro, 11 Pro Max та всі смартфони із лінійки iPhone 12.

Також нещодавно, в Apple назвали користувачів, яким смартфони iPhone не підходять.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google додали важливу функцію в додаток Google Messages

Сьогодні відбулася надзвичайно велика подія. Google додали важливу функцію в додаток Google Messages. Мова йде про довгоочікуване наскрізне шифрування. Компанія...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -