Реклама

Названо 5 дратівливих функцій, які можна вимкнути на смартфонах Samsung

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Підхід «все, крім кухонної раковини», який використовує Samsung, підходить не всім . Деякі речі корисні, деякі ні. Хороша новина полягає в тому, що Samsung не нав’язує вам ресурси . Багато речей можна вимкнути або налаштувати.

Ми виділили деякі з поширених неприємностей, які люди відчувають із смартфонами Samsung . Вони можуть не дратувати вас особисто, але в цьому краса персоналізації. Навіть якщо ви не без розуму від цих функцій, ви можете скористатися перевагами чудового апаратного забезпечення Samsung і позбутися сумнівних варіантів програмного забезпечення Samsung.

Цікаво: Новинка від Samsung – Galaxy Watch4 Black Yak Edition.

Змінити порядок навігаційної кнопки

Багато пристроїв Android тепер оснащені навігацією жестами в стандартній комплектації, але Samsung зберегла розкладку з трьома кнопками. Samsung є єдиним виробником Android, який розміщує кнопку «Назад» на правій стороні.

Мені це здається дуже неприродним. Кнопка буквально вказує ліворуч, і це також напрямок, який зазвичай корелює «назад». Наприклад, коли ви відкриваєте меню Останні програми, попередня програма знаходиться ліворуч.

Виправити це просто. Перейдіть до Налаштування > Дисплей > Панель навігації та виберіть інший параметр «Порядок кнопок».

Відновіть кнопку живлення

Однією з найбільш дратівливих речей у сучасних телефонах Samsung Galaxy є Bixby. Віртуальний помічник з’являється в деяких місцях, які вам, ймовірно, не потрібні, зокрема кнопка живлення.

За замовчуванням утримування кнопки живлення пробуджує Bixby. Це дратує з кількох причин. По-перше, це не така поведінка, яку ми очікуємо від перемикача ввімкнення/вимкнення. По-друге, ви, ймовірно, не хочете використовувати Bixby. На щастя, його можна переназначити.

Цікаво: Ходять чутки, що Samsung Galaxy Z Fold4 буде мати пам’ять 1 ТБ.

Припиніть примусово закривати фонові програми

Термін служби батареї – це те, що може покращити або зламати ваш телефон. Виробники це знають і роблять все, щоб покращити, навіть за рахунок інших речей. Телефони Samsung відомі тим, що агресивно закривають фонові програми під назвою економії заряду акумулятора.

Ці «оптимізації» акумулятора можуть призвести до відсутності сповіщень і додатків, які не будуть працювати належним чином. Також не потрібно постійно вбивати фонові програми. Хороша новина полягає в тому, що ви можете вимкнути оптимізацію акумулятора.

Очистити швидкі налаштування

Панель швидких налаштувань Samsung дещо відрізняється від інших пристроїв Android. За замовчуванням багато чого відбувається. Якщо ви витратите кілька хвилин, щоб очистити його, це може значно покращити враження.

Спочатку проведіть пальцем вниз двічі від верхньої частини екрана та торкніться значка меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

Потім виберіть «Швидкий макет інформаційної панелі».

По-перше, ви можете вирішити, коли ви хочете бачити повзунок яскравості. Він може з’являтися в швидких налаштуваннях завжди або лише тоді, коли повністю розгорнуто.

Потім ви можете налаштувати, коли побачите кнопки « Керування пристроєм » і « Вивід медіа ».

Цікаво: Флагман від Samsung став дешевший в три рази в рамках великого розпродажу.

Видаліть Samsung Free

« Samsung Free » — це сервіс, який збирає новини, відео, подкасти та ігри. Послуга абсолютно безкоштовна, але, ймовірно, ви не збиралися використовувати її, отримавши телефон.

Деякі пристрої Galaxy мають панель Samsung Free на крайній лівій домашній сторінці. Ви можете видалити його повністю або замінити на Google Discover . Звичайно, це не проблема, якщо ви вирішите використовувати сторонню програму запуску.

Цікаво: Секретні характеристики Samsung Galaxy Z Flip4.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы самые выгодные смартфоны Xiaomi весной 2021

Стаття доступна українською...Смартфоны Xiaomi чрезвычайно популярны среди украинцев именно из-за адекватности качества-цены, поэтому логично, что большинство их смартфонов уже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -