Реклама

Названо 5 корисних додатків, які будуть корисними всім власникам Android-смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Напевно, у вас, як і у більшості користувачів, на смартфон завантажені стандартні програми. У вас точно є програми, які встановлені за замовчуванням, декілька соцмереж і можуть бути якісь ігри. Це все, в принципі, що потрібно сучасному користувачеві. Однак є деякі додатки, які бажано мати на кожному смартфоні, адже вони значно покращать та полегшать ваше життя.

Shazam

Найімовірніше, про цю програму знають всі, адже вона досить популярна. Однак ви, як і я, точно неодноразово бачили у коментарях під різними відео прохання сказати, що за пісня. З цього можна зрозуміти, що люди знають про Shazam, але з певних причин не користуються ним. Насправді даремно, тому що програма за лічені секунди знайде трек, який одразу зможете додати у свій плейлист, і не доведеться чекати, поки хтось відповість на ваш коментар і скаже назву.

Цікаво: Названо найпопулярніші додатки та ігри для Android в 2021 році.

ID фото

Якщо у вас Android, то ця програма сильно зекономить ваш час, якщо потрібно зробити фото для документів. Принцип роботи простіше простого – сідаєте перед смартфоном і робите фото. Єдина і важлива умова полягає у тому, що приміщення має бути достатньо освітлене, інакше доведеться фотографуватись ще раз. Наступним кроком, за бажанням і потребою, ви можете змінити фон фото. Та якщо це необов’язково та непринципово для вас, то далі програма самостійно обробить фото і видасть готовий результат.

Переклад тексту з фото

Є багато програм, які створені для перекладу тексту з однієї мови на іншу, але далеко не всі вони підтримую переклад з фото. За допомогою цього додатку вам не доведеться вручну вводити кожне слово, адже варто тільки сфотографувати і програма досить швидко надасть результат із перекладеним на потрібну мову текстом. Плюсом є ще й те, що буде не тільки фото, але і текстовий варіант, тому зможете його одразу ж скопіювати.

Цікаво: Названо додатки, які краще видалити з смартфонів Xiaomi.

Знайти пристрій

Сама назва вже говорить про основне завдання цієї програми. Вона допоможе дізнатись, де знаходиться пристрій, якого оператора встановлена сім-карта та який заряд батареї, тобто покаже найважливішу інформацію. Однак додаток працюватиме лише за умови, що на телефоні увімкнений GPS, бо в іншому випадку таким чином знайти пристрій стане неможливо.

DroidCamX

Відсутність веб-камери для вас вже не буде проблемою, якщо завантажите цю програму на свій смартфон. Наступними вашими діями буде підключення телефону до комп’ютера за допомогою Wi-Fi або USB-кабеля і хороша заміна веб-камери вже є. У програми небагато налаштувань і функцій, що водночас є плюсом для початківців, адже не доведеться довго розбиратись та шукати потрібні інструменти.

Також нещодавно було названо 3 додатки, які перезавантажують пам’ять телефону та швидко розряджають батарею.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Elden Ring б’є рекорд і вже має 12 мільйонів копій по всьому світу

Elden Ring зафіксувала понад 12 мільйонів проданих копій менш ніж за місяць і стала величезним комерційним успіхом. Інформацію оприлюднили Bandai Namc та розробник From Software у...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -