- Реклама-
Home Новини сучасних технологій Названо 5 найшвидших зарядних пристрої у світі

Названо 5 найшвидших зарядних пристрої у світі

0
79
Названо 5 найшвидших зарядних пристрої у світі
Названо 5 найшвидших зарядних пристрої у світі

Hypercharge від Xiaomi був оголошений китайським виробником у 2021 році як найшвидший зарядний пристрій на планеті. Пристрій обіцяє зарядити акумулятор мобільних телефонів преміум-класу всього за вісім хвилин . Існує також бездротовий варіант, який заряджається за 15 хвилин. У наступному списку познайомтеся з цими та іншими моделями швидких зарядних пристроїв.

Варто пам’ятати, що не всі мобільні телефони можуть використовувати максимальну потужність, яку забезпечують надпотужні зарядні пристрої. Наприклад , iPhone 13 і Galaxy S21 підтримують максимальну швидкість передачі даних 27 і 25 Вт відповідно.

Цікаво: Відомо, чи шкодить Вашому телефону підзарядка протягом ночі.

1. Xiaomi HyperCharge

HyperCharge рекламували як найшвидший зарядний пристрій у світі, перезарядивши мобільний телефон з акумулятором ємністю 4000 мАг всього за вісім хвилин. З потужністю 200 Вт це найшвидша модель у цьому списку. Незважаючи на потужність, китайський виробник повідомив, що нагнітач зменшує загальну потужність компонента на 20% після 800 циклів.

Зарядний пристрій поки відсутній на ринку. Поки що немає прогнозу випуску чи можливих цін.

2. Xiaomi Hypercharge Wireless

Світовий рекорд швидкості бездротової зарядки також встановлений Xiaomi . HyperCharge Wireless має потужність 120 Вт і заряджає мобільні телефони преміум-класу за допомогою індукції до 15 хвилин. Як і дротова модель, вона також поки не доступна на ринку, і дата випуску не визначена.

3. Mi Turbo Charger 120W

Xiaomi випустила друге покоління свого потужного зарядного пристрою на 120 Вт у 2020 році. Аксесуар поповнює акумулятор Mi 10 Ultra ємністю 4500 мАг всього за 23 хвилини. А якщо ви в дорозі, ви можете заповнити до 41% всього лише за п’ять хвилин швидкої зарядки. 

Надійний зовнішній вигляд Mi Turbo Charger 120W містить 10 інтелектуальних механізмів безпеки, які захищають пристрій від короткого замикання, перевантаження струму, перенапруги, низької напруги, екстремальних температур, електростатики та інших ризиків. Аксесуар навіть має чіп, який дозволяє йому використовувати свою енергію для зарядки ноутбуків.

Цікаво: Чи безпечна швидка зарядка та який вплив вона має на термін служби роботи акумулятора.

4. Baseus GaN 65W

Універсальний, потужний і компактний. Це основні характеристики турбозарядного пристрою Baseus 65 Вт, виготовленого з нітриду галію (GaN) . Аксесуар сумісний з основними протоколами зарядки на ринку, тобто ви можете використовувати його з iPhone 8 і вище, а також на телефонах Android з Quick Charger 3.0 або новішої версії.

Baseus GaN 65W має два порти USB-C і один USB-A, що дозволяє заряджати до трьох пристроїв одночасно. Нинішнім мобільним телефоном з потужністю 65 Вт і більшою ефективністю є OnePlus 9 Pro, швидка зарядка якого досягає 60% всього за 15 хвилин і досягає 100% за 40 хвилин. Зараз він продається приблизно за 250 реалів на Amazon.

5. Motorola TurboPower 50W

Motorola виявила велику обережність у маркетингу та сміливості, коли поставила на слоган «12 хвилин до 12 годин». І це, здається, доставка TurboPower 50 Вт на мобільні телефони з технологією Qualcomm Quick Charger 4.0, такі як Moto G60 . Незважаючи на розкриття цифр швидкої перезарядки, виробник не дає зрозуміти, як довго пристрій буде заряджатися, поки не досягне 100% батареї.

Є 50 Вт потужності, які гарантують швидку зарядку, коли акумулятор мобільного телефону розряджений. Коли рівень вище, завантаження буде повільніше. Цей аксесуар двовольтний, містить два порти (один USB-C і інший USB-A, з меншою потужністю), поставляється з оригінальним метровим кабелем від Motor ola і коштує близько 270 реалів в онлайн-роздрібній торгівлі.

Цікаво: Названо причини, чому може іскрити зарядка вашого смартфона.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

NO COMMENTS