Реклама

Названо 5 нових функцій на Android, які будуть доступними вже цього року

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практично кожен власник смартфона в курсі того, що компанія Google весь час змагається з Apple за звання найкращого розробника ОС для смартфонів. За останні 2-3 роки, Android та iOS стають все більш схожими між собою, що з часом єдиною відмінністю між ними залишиться тільки назва. Так ось, щоб не поступатися Apple, Google в черговий раз готується оновити Android і зараз буде названо 5 нових функцій на Android, які будуть доступні вже цього року. Якщо точніше, то до кінця літа ми вже побачимо ці 5 функцій.

Повідомлення

Нарешті, оновлення отримають і "Повідомлення". За повідомленням Google, тепер можна буде відмітити важливі повідомлення і додати їх до обраних. Для цього необхідно буде натиснути та утримувати вибране повідомлення, а потім натиснути на "зірочку".

Асистент

Зміни торкнуться й Асистента. В даному випадку, оновлення Асистента можна буде відчути в деяких додатках, а не в цілому. Для прикладу, можна буде завершувати або розпочинати певні дії в додатку (перелік підтримуваних додатків ще не розкрито), не розблоковуючи смартфон і без фраз "Окей, Google".

Gboard

Оновлення також торкнеться й фірмової клавіатури для Android - Gboard. Тепер в клавіатурі можна буде генерувати нові емодзі (смайлики) за допомогою Emoji Kitchen. Також клавіатура буде пропонувати стікери на основі вашого контексту. На жаль, ця функція буде доступна тільки для тексту на англійській, португальській та іспанській.

Voice Assistant

Також зміни торкнуться й Voice Assistant. Тепер голосовий доступ буде активовуватися тільки тоді, коли ви будете дивитися на смартфон. Також відбудуться деякі зміни й в введенні паролів - Voice Assistant навчиться розпізнавати букви, спеціальні символи та цифри.

Android Auto

Очікуються поліпшення в навігації списків додатків та буде доступне налаштування робочого стола зі смартфона. Крім цього, буде доступним швидкий доступ до додатків для обміну повідомленнями. Також можна буде читати повідомлення за допомогою Асистента.

Також нещодавно було названо 6 небезпечних Android додатків, які необхідно негайно видалити з свого смартфона.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple підготували «Різдвяний сюрприз»

Apple підготували «Різдвяний сюрприз». Цей продукт ідеально підходить для використання в зимовий час. Як повідомляє авторитетне видання Macrumors, посилаючись на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -