Реклама

Названо 5 помилок, через які смартфони ламаються швидше

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

По статистиці, більше 65% населення має зараз смартфон. З часом ця цифра буде лише рости і рости. Відповідно, у користувачів виникає питання, що робити, щоб телефон працював якомога довше і не ламався. В цій статті буде названо 5 помилок, через які смартфони ламаються швидше.

Перша помилка - це падіння. Можна легко кинути телефон на щось м'яке, а можна ненароком впустити його на землю з висоти. Всі ці удари, не важливо чи легкі чи ні, погано впливають на роботу смартфона. Потрібно розуміти, що телефон, це механізм з величезною кількістю різних деталей. Ці всі елементи беруть на себе удар, а в подальшому ламаються і телефон перестає працювати. Відразу після падіння телефон може не змінитись в роботі, але в майбутньому він зламається.

Друга помилка - перегрів. Перегрівається телефон через тривале використання з програмами, які для телефону тяжкі. Це, наприклад, програми зв'язані з відео, це ігри та інше. Особливо сильно нагрівається смартфон, якщо ви з нього не зняли чохол. Друга причина перегріву - залишити телефон на сонці або біля чогось гарячого. Високі температури в першу чергу впливають погано на акумулятор. Він починає руйнуватися із-за хімічних процесів, які в ньому відбуваються від перегріву.

Третя помилка - вода. Звісно, великий відсоток сучасних смартфонів захищені від води різними системами. Якщо у вас такий, то недовге занурення в прісну воду ніяк не вплине на роботу телефону. Якщо ж ваш телефон немає захисту від вологи, то потрібно уважно слідкувати, щоб вода не потрапляла на нього. Якщо ж вийшло так, що ваш ґаджет впав у водойму, потрібно швидко виключити телефон і нести в сервісний центр. Проблема в тому, що контакти та різні деталі від води окислюються, а з часом потребують дорогого ремонту або заміни.

Четверта помилка - піратські програми. Якщо ви вирішили зекономити та скачати щось з незрозумілих посилань або сайтів, то це погана ідея. Є офіційні програми такі, як Google Play або AppStore. Разом з піратськими версіями музики, програм, фільмів, ви можете скачати собі віруси, які пошкодять ваш телефон. В окремих випадках шахраї через неофіційні додатки можуть з вас ще й гроші виманити.

П'ята помилка - натиски на екран. Сучасні телефони мають такий сенсор, що до нього вистачить легко доторкнутися, щоб він зреагував. Деякі користувачі думають навпаки, чим сильніше тисниш, тим краще. Тут, знову ж таки, треба розуміти, що екран телефону це не просто шматок скла, це ціла складна система. Сильні натиски пошкоджують деталі, які знаходяться в екрані і через це робота телефона стає гірша. Жовті або білі плямки на екрані говорять саме про неправильне користування.

Ось основні помилки, враховуючи які, можна користуватись телефоном максимально довго без ремонту.

Також нещодавно було названо 4 універсальні смартфони середнього класу, які актуальні в 2021 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Клиент ПриватБанка получила банковскую карту с индивидуальным дизайном, которой невозможно рассчитаться

Стаття доступна українською...Продолжаем тему отзывов клиентов ПриватБанк, которые оставляют на сайте Минфина. Недавно мы рассказывали о мошенническом случае с...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -