Реклама

Названо 5 поширених помилок під час заряджання смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

При покупці нового смартфона, мало хто починає хвилюватися за його заряджання, а точніше правильність заряджання. В більшості випадків всі проблеми із смартфоном, які виникають при подальшому користуванні, з’являються саме через неправильне заряджання. Щоб ви не припускалися такого і вберегли свій смартфон, буде названо 5 поширених помилок під час заряджання смартфона.

Помилка 1. Заряджати смартфон всю ніч

Напевно це найпоширеніша помилка, якої припускаються всі власники смартфонів (і я також). Що може бути більш зручним, ніж поставити смартфон заряджатися вночі і зранку забрати його повністю зарядженим?! Напевно нічого).

Якби не було, але робити цього не рекомендується через те, що таким способом пришвидшується знос акумулятора (ви повинні пам'ятати про цикли зарядки - розрядки смартфона і як їхня кількість впливає на автономність).

Ще одною причиною відмови від такого може стати те, що у вашому смартфоні використовується неоригінальний або неякісний акумулятор, який не витримає таких великих навантажень і просто вибухне або ж загориться.

Помилка 2. Заряджання до 100%

Наступна помилка тісно пов'язана із попередньою, оскільки при нічній зарядці смартфон заряджається до 100% і цілу ніч підтримується на такому рівні заряду.

Так ось, проблемою в даному випадку є те, що при заряджанні смартфона до 100%, ви робите йому тільки гірше, оскільки більшість акумуляторів розраховані на 500 повних циклів зарядки, після чого, ємність акумулятора починає істотно знижуватися (спочатку до 80% від початкової).

Відповідно до цього, чим частіше смартфон буде заряджатися до 100%, тим швидше він втратить свою автономність роботи.

Помилка 3. Заряджати смартфон після повної розрядки акумулятора

Так зазвичай роблять ті, хто тривалий час користувався кнопковими телефонами або ж смартфонами, які продавалися ще в 2010-х роках. Зараз, нема необхідності (і навіть не рекомендується) розряджати смартфон до 0%, щоб акумулятор відкалібрувався і тому подібне. Оптимальним рішенням буде заряджати смартфон при рівні заряду 15 -20 % і завершувати процес зарядки на рівні 80-90%.

Помилка 4. Заряджати смартфон неоригінальними або підробленими зарядними пристроями

Справді, смартфон заряджати неоригінальними зарядними пристроями не рекомендується і причина тут полягає в тому, що кожен зарядний пристрій орієнтований під певний тип акумуляторів та певну потужність.

Зазвичай, смартфони, які заряджалися неоригінальними пристроями, перегрівалися і часто навіть виводилися з ладу.

Якщо ваша зарядка вже не підходить для зарядки смартфона, то краще придбати оригінальний, або ж рекомендований для вашого смартфона. Так ваш смартфон і акумулятор будуть працювати тривалий час справно.

Помилка 5. Заряджати смартфон при екстремальних температурах

В даному випадку мова йде як про заряджання при температурах понад 30 градусів, та і при мінімальних нижче 5 градусів. Взагалі, рекомендована температура, при якій можна користуватися смартфоном - 16 -22 градуси тепла, але зрозуміло, що ніхто цього не робить, оскільки в Україні одна половина року морозна, а друга половина року понад 25 градусів тепла.

В даному випадку, важливо не заряджати смартфон під прямими сонячними променями і при морозах. Оптимальним варіантом буде заряджати смартфон при кімнатній температурі і без зайвої вологості.

Також нещодавно стало відомо як правильно налаштувати Android – смартфон, щоб він по швидкості не поступався iPhone.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини швидкого розряджання смартфона, яким не користуються

Смартфони настільки тісно увійшли в наше життя, що без них ми уже не уявляємо і дня. Саме тому важливо,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -