Реклама

Названо 5 причин чому не варто переходити з Android на iPhone

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Багато хто помилково думає, що кожний користувач Android мріє обзавестись новеньким iPhone. На практиці справа виглядає інакше: багатьом дійсно хочеться отримати в користування топовий пристрій на iOS, але досвідченні користувачі бачать в цьому логічному бажанні і чимало недоліків, тому раз за разом купують удосконалені девайси на Android. Такі люди щиро підтримують раціональну думку, що маркетингова примара Apple, як еталону, не варта витрачених коштів, яких часто достатньо на придбання не одного, а декількох потужних пристроїв з «Андроїд». Відповідно до цього, зараз нами буде названо 5 серйозних причин зберегти вірність Android і не переходити на iOS.

Перша причина - смартфон обов'язково має бути зручним і повністю підтримувати уподобання власника. І якщо на Android з цим немає ніяких проблем, як в плані перепрошивки, так і налаштування інтерфейсу, то кастомізація iOS – надскладне завдання. Власник iPhone обмежений навіть в варіантах розміщення іконок на робочому столі: тільки по порядку знизу догори, і ніяк інакше. Тут чітко видно, що Apple всіми силами намагається утримати самопроголошений авторитет у дизайні з видуманим префіксом «унікальний та неперевершений».

Цікаво: Названо вірус, якого варто остерігатися всім власникам Android-смартфонів.

Друга причина - нещирість Apple. Нам настирливо стверджують, що Google порушує соціальні норми і дозволяє собі стежити за користувачами. В той же час Apple, концентрує всі сили на захисті приватності клієнтів. Але це далеко не так. Як виявилося, корпорація вже тестує жорстку систему ідентифікації фотографій під назвою CSAM Detection, яка отримує повний доступ до всіх папок Media та Library.

Насправді, це не буде першим кроком Apple в напрямку шпигунства за користувачами, адже така практика існує ще з 2019 року, коли компанія впровадила суцільну перевірку електронного листування як у пошті, так і через iMessage, щоб своєчасно виявляти потенційних «терористів» та «педофілів».

Третя причина - це обмеження онлайн-супермаркета Apple. App Store обіцяє з наступного року дозволити розробникам додатків приймати платежі за межами офіційного онлайн-магазину. Але користувачі Айфонів все ж не зможуть завантажувати потрібний їм софт без витримування умов App Store.

Цікаво: Названо 3 причини, чому варто міняти старий Android-смартфон на новий.

Користувачів Android такі проблеми взагалі не стосуються. Вони можуть спокійно завантажувати актуальний софт як з Google Play, так і з інших сторонніх ресурсів, головне, щоб додаток був у потрібному форматі, який підходить для інсталяції програмного забезпечення в середовище «Андроїд». Можливість завантаження інсталяційних файлів з будь-яких джерел, а з наступною установкою власноруч із пам'яті пристрою – одна з ключових переваг Android перед пристроями на iPhone OS.

Четверта причина – це неясність зі сканером відбитка пальця. Навіть самі сучасні iPhone не доповнюються комплексним захистом біометрії. Сканування обличчя – це примарний і недосконалий захист. Більш менш зовнішньо схожа людина може легко розблокувати чужий девайс, нерідко така ситуація виникає в великих сім’ях, де брат безпроблемно користується Apple-пристроєм сестри і навпаки.

Недаремно в біометричних паспортах головний акцент зроблений саме на відбитках пальців, які дуже важко підробити на відміну від портрету власника. Цей недолік iPhone давно всім відомий, але користувачі Apple відносяться до нього як до випадкового недоліку ікони стилю на смарт-ринку. Тим більше, що розповсюджена частково правдива інформація про те, що Apple виправив цей серйозний баг. При цьому, коли власник Айфона сам стикається зі «зрадою» свого девайсу, майже відразу купує більш надійний резервний апарат на Android, накшталт Xiaomi Mi, Realme Pro, Samsung Galaxy Note, Asus ROG.

Цікаво: Названо три причини, чому iPhone погано працює після оновлення iOS.

П'ята причина - це технічна складова. Начинка пристроїв з «Андроїд» вже зараз не тільки наблизилась за потужністю до iPhone, а іноді і випереджає. Показник в 4- 6 Гб DDR5 можна часто зустріти і Android в моделях Samsung, Moto, POCO , Vivo. Часто більш бюджетні смартфони Android випереджають iPhone по показнику оперативної пам'яті, і мало в чому програють відносно обсягу внутрішньої пам'яті. Якщо Apple анонсував розширення внутрішньої пам'яті нових iPhone до 1 ТБ, то у смартфонів з Android вже передбачена можливість використовування MicroSD 512 Гб-1 Тб, що повністю нівелює цю перевагу Apple і робить її більш ніж примарною як технічно, так і фінансово.

Якісні смартфони з близькими характеристиками. Андроїд випереджає по оперативній пам'яті, ємності батареї, швидкості підзарядки. Набагато дорожчий iPhone має трохи швидший процесор та кращі показники тестування по обидвох ключових тестах, але не більше.

Якщо брати до уваги співвідношення вартості до запропонованих виробником можливостей, ні в кого не виникає здивування чому на одну продажу iPhone припадає 3-5 придбань Realme 8 Pro.

Цікаво: Відомо, як захистити свої фото на iPhone від сканування компанією Apple.

Адже і 8 ГБ DDR зараз – це небагато, що і говорити про мізерні 4 Гб від Apple, які виглядають просто смішними. Деякі додатки Android дозволяють задіяти потенціал 8-16 ГБ оперативної пам'яті та дають процесору можливість повністю розкрити весь потенціал. При цьому ОЗУ> 6 ГБ ефективно утримують у пам'яті максимум потрібних користувачів завдань.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Honor презентує смартфон з великим дисплеєм

Компанія Honor, яка є суббрендом Huawei, не так давно випустила свій смартфон Honor X10 (22 травня), як сьогодні з’явилася...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -