Реклама

Названо 5 способів, якими шахраї обманюють дітей, щоб дістатися до грошей батьків

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Шахраї з кожним роком знаходять нові способи, як заволодіти нашими грошима і їм однаково, як і кого для цього можна використати. Сьогодні буде названо 5 способів, якими шахраї обманюють дітей, щоб дістатися до грошей батьків.

Підробляють відомі сайти

Вже відомий факт, що шахраї полюбляють робити копії популярних сайтів, щоб обманути своїх потенційних покупців. У випадку з дорослими, такий обман дещо складніше провернути. Що ж стосується дітей, то вони більше довіряють всьому, що бачать в інтернеті. Якщо шахрай націлений на неповнолітніх дітей, то він підробляє популярний сайт з іграшками або чимось схожим і шукає свою потенційну жертву. Досить часто, діти натрапляють на такі сайти і просять своїх батьків, або за допомогою своєї власної картки здійснюють попередню оплату. Як результат, грошей нема і товару нема.

Пропонують швидкий заробіток

Також популярна схема. Зазвичай неповнолітні хочуть заробити власні гроші , щоб витрачати їх так, як заманеться. Часто шахраї пропонують таким користувачам неймовірні платні схеми заробітку, а після оплати відправляють схеми, які можна вільно прочитати в інтернеті. Як вже зрозуміло, після оплати вони не виходять на зв’язок.

Обіцяють дорогий подарунок

Також часта схема обману. Дітям відправляють на електронну пошту або в соціальних мережах повідомлення про виграш призу. Як завжди буває в таких випадках, в дітей вимагають оплатити за доставку, або ж пропонують додатково розіграти супер -приз і придбати за символічну суму якийсь подарунок. Зрозуміло, що після оплати шахраї зникають.

Заражають гаджети вірусами

Цей метод більше орієнтований на власників смартфонів та планшетів. Шахраї можуть відправити листа з посиланням на подарунок або ж гру, а після переходу на посилання, шахраї отримують доступ до великої кількості персональної інформації, яку вони зможуть використовувати в своїх цілях.

Додаються в друзі

Найзухваліші шахраї використовують соціальні мережі для знайомства з своїми неповнолітніми жертвами. Тут вже все залежить він нахабності шахрая, тому він може зблизитися із жертвою і в певний момент попросити перевести йому якусь суму на рахунок, або ж навіть справа може дійти до того, що він попросить зробити йому скани паспорта когось із батьків. Із сканами паспорта шахрай зможе взяти невеликий кредит і зникнути.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi запатентували розкладний чотирьохкамерний смартфон

Зараз знову набирають популярність розкладні смартфони, які мали пік популярності в 2000-х роках. Такі відомі команії як Samsung та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -