Реклама

Названо 5 способів включення Apple iPhone, який не хоче включатися стандартним способом

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Досить часто, корситувачі iPhone скаржаться на те, що їхні пристрої можу самовільно вимикатися, після чого їх повторно ввімкнути досить проблематично. Сьогодні ж буде названо 5 способів включення Apple iPhone, який не хоче включатися стандартним способом.

Така проблемна ситуація є дуже поширеною, і передусім користувач може і сам вручну ввімкнути свій телефон, якщо ж своїми силами не вдається, то потрібно звернутися до фахівця.

Цікаво: Названо найпоширеніші проблеми iOS 15 та способи їх вирішення.

Якщо ж ви обрали перший варіант, тобто спробувати увімкнути свій ґаджет самостійно, то потрібно дотримуватися такої послідовності:

1. Потрібно впевнитися, що акумулятор справний і заряджається, для цього його потрібно поставити на зарядку. Можливо доведеться почекати деякий час, адже акумулятор може бути розряджений «під нуль» і дисплей не може загорітися. Телефон потрібно під‘єднати до комп‘ютера USB кабелем, або вставити в розетку через спеціальний адаптер.

2. Наступне, що потрібно зробити - це «примусове перезавантаження». Цю дію використовують для різного виду збоїв операційної системи і зависання телефону, вона є досить таки ефективною.

Для тих користувачів, які мають старі моделі iPhone потрібно виконати такий алгоритм: на протязі десяти секунд затиснути одночасно кнопки «Живлення» і «Додому». Ті, хто користується новими моделями iPhone треба натиснути і відразу відпустити спочатку кнопку збільшення гучності, а потім зменшення гучності. Потім потрібно натиснути бічну кнопку (включення) і утримувати її до появи логотипу Apple.

3. Потрібно підключити смартфон до комп‘ютера, вибрати в Меню iTunes. Якщо додаток розпізнає підключений девайс, то треба перепрошити телефон.

Цікаво: 5 міфів про iPhone 13, які так і залишилися міфами.

4. Якщо телефон не заряджається, або ж заряджається, але комп‘ютер не розпізнає смартфон - це не означає, що телефон не справний. Можливо, це кабель вийшов з ладу. Тому потрібно використати інший, але він має бути сумісним з вашою моделлю телефона.

5. Можливо несправний комп‘ютер, тому потрібно встановити iTunes на інший комп‘ютер. Якщо телефон синхронізувався з комп‘ютером - відновіть прошивку смартфона.

Якщо всі вище перераховані варіанти не допомогли ввімкнути телефон, то далі самостійно його лагодити не рекомендую, тому що можна тільки нашкодити. Краще звернутися в сервісний центр, де кваліфіковані фахівці ліквідують проблему.

Також нещодавно було названо способи збереження часу автономної роботи iPhone.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Meizu 17 5G – прем’єра близько

Meizu 17 5G - прем'єра близько, до 8 травня залишилось небагато.Оголошена ціна на базовий Meizu 17 5G буде починатися...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -