Реклама

Названо 5 способів використання месенджера WhatsApp не за призначенням

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Напевно зустріти людину, яка б не знала що таке WhatsApp і для чого його використовують, досить складно, оскільки це найпопулярніший в світі месенджер і в якого найбільша кількість активних користувачів. Так ось, швидше за все, всі знають, для чого використовують месенджери. Якщо не всім відомо, то месенджери використовуються для листування, передачі аудіо, фото та відеофайлів, дзвінків за допомогою інтернету та багато іншого. Зараз же, буде названо 5 способів використання месенджера WhatsApp не за призначенням, тобто не для відправки повідомлень і всього іншого, що перераховано вище. Даний матеріал буде корисним для тих, хто б хотів знайти ще якесь використання для WhatsApp, крім традиційного.

Спосіб 1.

Месенджер WhatsApp можна використовувати як блокнот. Даний спосіб підійде для більшості месенджерів. Для цього вам необхідно створити чат із самим собою (або ж чернетки) і нотувати всі думки, нагадування і всю інформацію, яку ви б не хотіли забути або ж пропустити.

Спосіб 2.

За допомогою месенджера можна зберігати геодані, які можуть стати в нагоді в майбутньому. Особливо цей спосіб підійде тим людям, які полюбляють подорожувати і проїздом побачили цікаве місце, яке б можна було відвідати в майбутньому. Для цього просто вмикаємо функцію "Місце" і отримані дані зберігаємо в своїх нотатках.

Спосіб 3.

Також месенджер можна використовувати для передачі файлів між смартфоном та вашим комп'ютером. Для цього завантажуємо необхідний файл в месенджер, далі заходимо у веб версію месенджера на своєму ПК (або іншому) і вивантажуємо з нього (месенджера) необхідні файли.

Спосіб 4.

Використовуємо месенджер як диктофон. Також корисна річ, яка справді може стати в нагоді в будь-який непередбачуваний момент.

Для цього, знову переходимо в наші нотатки і тиснемо на запис розмови. Диктуємо все те, що необхідно не забути і зберігаємо в нотатках.

Спосіб 5.

Також месенджер можна використовувати для того, щоб зручно ставити підпис на фото. Також стане в нагоді тим, хто хоче прив'язати певну подію до вибраного фото. Для цього просто завантажуємо в месенджер необхідне фото, робимо підпис і зберігаємо.

Ми назвали тільки найпопулярніші способи викориcтання месенджера WhatsApp, але ви, як постійний користувач месенджера, можете знайти для нього ще якесь використання.

Також варто відмітити, що в месенджері Telegram дещо більше функцій, які дозволять використовувати його не тільки за основним призначенням.

Також нещодавно було названо нові функції, що повинні покращити процес користування месенджером WhatsApp.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple розробляє гнучкий iPhone з підтримкою стилуса

Сьогодні компанія Omdia заявила, що компанія Apple розробляє гнучкий смартфон з підтримкою стилуса. До такого висновку вони прийшли в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -