Реклама

Названо 5 типів додатків, які краще видалити з Android – смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Android-смартфони займають більшу частку українського ринку смартфонів і на це є декілька важливих причин, серед яких найважливіша це доступність таких смартфонів, так як підібрати смартфон можна під різний бюджет і різні потреби. Враховуючи популярність смартфонів на OC Android, логічно, що практично всі його власники користуються спеціальними додатками, які розширюють їх і без того широкий функціонал. Вибір додатків для Android-смартфонів неймовірно великий, але серед цієї кількості можна знайти додатки, які приносять мало чого корисного і які навіть можуть нашкодити вашому смартфону. Зараз буде названо 5 типів додатків, які краще видалити з Android-смартфона.

Додатки для вимірювання показників здоров'я

Асортимент таких додатків достатньо широкий, а от запитання стосовно їхньої точності і необхідності ще більше. До такого типу додатків можна віднести заміри пульсу, тиску, сатурації, температури тіла і тому подібного. Скажемо так, точність результатів таким типом заміру бажає кращого і такі додатки, в більшості випадків, показують випадкові результати. Краще не довіряти таким додаткам і зразу видаляти їх із свого смартфона, оскільки вони тільки засмічують його.

Аналоги системних додатків

Такий тип додатків справді непотрібний і тільки займає вільний простір смартфона і засмічує його. До таких додатків можна віднести ліхтарики, сканери штрих-кодів, диктофони і тому подібне. Системні додатки з таким функціоналом набагато краще виконують свої функції і при цьому не навантажують систему смартфона. Використовуйте вбудовані додатки.

Безкоштовні антивіруси

Небезпека таких антивірусів в тому, що вони не пропонують повний захист смартфона, а тільки захищають від певного типу загроз. Крім цього, вони насичені рекламою, яка може "вилазити" з найнепередбачуваніших місць. Такий тип додатків дійсно навантажує смартфон і робить його в рази повільнішим. Також невідомо, яку інформацію вони збирають і куди її передають.
Краще використовувати платні антивіруси і тільки в тому випадку, коли ви сумніваєтеся в цілісності вашого смартфона.

Додатки для очищення

Цей тип додатків небезпечний для вашого смартфона по тій причині, що дублює функції вмонтованого очисника. Приріст швидкості роботи смартфона ви не отримаєте, а от вповільнення в будь-якому випадку. Використовуйте можливості OC Android і рідше звертайтеся до додатків такого типу.

Додатки сумнівного походження

Це найнебезпечніші додатки, оскільки вони невідомо ким розроблені і для яких цілей. Найгірше, що такі "функціональні" додатки завантажують з різноманітних форумів, тобто вони не проходять модерацію від Google, а значить ніхто не зможе гарантувати цілісність смартфона після їхнього використання.

Також нещодавно було названо додатки, які найбільше розряджають смартфон.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо пристрої, які можна підключити до роз’єму зарядки смартфона

Зараз практично всі користуються смартфонами, які насичені різноманітним функціоналом, але….всім все рівно хочеться отримати максимум від свого смартфона, тому...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -