Реклама

Названо 5 випадків, коли не рекомендується перезавантажувати або вимикати комп’ютер

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практично кожен другий-третій українець користується комп’ютерами або ноутбука. Якщо ще 10 років тому ця цифра була набагато нижчою, то зараз користувачів ПК дійсно багато. Причин для використання ПК цілком достатньо, починаючи з переглядів фільмів, ігор, прослуховування музики і закінчуючи роботою. Як і всі електропристрої, ПК також можуть вповільнюватися в роботі, або ж працювати некоректно. В більшості випадків, в таких ситуаціях відбувається його перезавантаження або ж повне вимкнення. Зараз же, буде названо 5 випадків, коли не рекомендується перезавантажувати або вимикати комп’ютер.

1. Під час переміщення файлів

Не рекомендується робити примусове перезавантаження або ж вимкнення ПК під час переміщення фалів, копіювання і тому подібних процесів, тобто коли здійснюється робота із жорстким диском. В найгіршому випадку ви втратите частину файлів, які переміщалися або ж виникнуть проблеми з файловою системою і навіть можете пошкодити жорсткий диск.

2. Під час оновлення ОС та програм

В даному випадку не рекомендується робити перезавантаження тоді, коли ПК в процесі оновлення, тобто оновлюються драйвери, ОС або ж інші програми. У випадку переривання такого процесу, драйвери, ОС та інші програми можуть бути пошкоджені і для виправлення помилки прийдеться завантажувати все по новому. Сумніваємося, що вам сильно хочеться зайвий раз перевстановлювати програми або ОС.

3. Під час установки та видалення програм

Причина схожа до попередньої. Під час активного видалення програм і примусового вимкнення ПК, програма буде пошкоджена і не буде повністю видалена з комп'ютера. Те саме стосується й установки програм. В такому випадку процес буде перервано і вам прийдеться заново проводити процес установки або ж вручну виправляти всі виявлені помилки. Зайві витрачені хвилини нікому непотрібні.

4. Під час завантаження файлів з інтернету

Скажемо так, якщо ви хочете заново завантажувати файли з інтернету, то можете перезавантажувати ПК. Якщо ж ви хочете зробити це один раз і ефективно, то дочекайтесь повного завантаження файлу і тільки потім перезавантажуйте ПК.

5. Незбережені зміни в текстових документах або програмах

Хоча останні офісні програми вже мають функцію автозбереження, гарантій на коректне зберігання вам ніхто не може надати. Навіть більше, якщо документ вийде зберегти, то сама офісна програма може потім не запуститися. Краще все збережіть (особисто) і тільки тоді вимикайте ПК або перезавантажуйте його.

Ми назвали тільки основні випадки, в яких не рекомендується вимикати або перезавантажувати ПК. Завжди зберігайте всі текстові документи і завершуйте роботу з програмами коректно. В такому випадку ваш ПК та ОС будуть працювати коректно і довго.

Також нещодавно було названо 6 програм на Windows, які варто видалити з свого комп’ютера.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы причины, почему может перестать работать WhatsApp и как самостоятельно их исправить

Стаття доступна українською...Тема мессенджера WhatsApp не покидает первые места по актуальности, хотя в большинстве вопросы касаются разного рода проблем...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -