Реклама

Названо 6 хитрощів, які дійсно зроблять ваш телефон Android швидшим

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Видалення віджетів і живих шпалер, зміна системних налаштувань анімації, використання панелей запуску тощо: ось шість прийомів, які роблять Android швидшим.

Ви можете зробити свій телефон Android швидшим, змінивши деякі прості налаштування пристрою. Наприклад, на головному екрані може допомогти виключити віджети та інтерактивні значки, оскільки інструменти потребують ресурсів для роботи та можуть перевантажувати систему. Крім того, програми запуску також можуть бути корисними, оскільки вони оптимізують інтерфейс пристрою та споживають менше процесорної потужності.

У списку нижче ми зібрали шість прийомів, які можуть зробити ваш телефон Android швидшим. Перевірте нижче, як працює кожна з порад, чому вони можуть бути корисними та як їх активувати на своєму пристрої.

1. Використовуйте кілька віджетів і анімацій на головному екрані

Для роботи віджетів і живих шпалер може знадобитися багато мобільних ресурсів, що може уповільнити вашу роботу. Це пояснюється тим, що інтерактивні ярлики продовжують працювати у фоновому режимі для оновлення та відображення інформації, тоді як рухомим шпалерам для роботи потрібна оперативна пам’ять, що перевантажує систему.

Таким чином, упорядкований домашній екран без великої кількості інформації може зробити телефон швидшим. Відмова від віджетів та інтерактивного фону є першим кроком до того, щоб зробити Android швидшим і без запинань. Щоб видалити віджет, просто натисніть на нього пальцем, а потім натисніть «Видалити».

2. Тестуйте оптимізовані програми запуску

Лаунчери — це варіанти інтерфейсу, паралельні офіційному на мобільному телефоні, які за оптимізації можуть забезпечити виживання старим смартфонам із невеликою обчислювальною потужністю. Оскільки вони є легшими варіантами та займають мало пам’яті, програми потребують менше системи, а отже, можуть зробити її швидшою.

Є кілька варіантів, доступних для завантаження з Google Play Store.

3. Тестуйте легші браузери

Вибір браузера також може мати значення, коли справа доходить до економії ресурсів на вашому телефоні. Chrome є браузером Android за замовчуванням, і відомо, що він є досить важкою платформою порівняно з іншими порталами, такими як Firefox і Opera, наприклад.

Щоб уникнути надмірного споживання пам’яті та обробки пристрою, може бути цікаво протестувати інші легші браузери, які можуть зробити ваш мобільний телефон швидшим. Варто пам'ятати, що їх важливо розмістити як основний браузер на мобільному телефоні.

Цікаво: WhatsApp починає тестувати підключення між смартфоном і планшетом.

4. Очистіть кеш програм і видаліть ті, якими ви не користуєтеся

Ще одна важлива порада для тих, хто має Android, — частіше очищати кеш програм і видаляти програми, які рідко використовуються. Кеш-пам'ять є корисною функцією для збереження важливої ​​інформації та спрощення деяких дій у програмах - вона може полегшити вхід, наприклад. Однак накопичення кешу може призвести до роздуття та перевантаження пристрою, сповільнюючи його роботу.

Цю ж логіку також можна застосувати до програм, встановлених на телефоні. Чим більше програм завантажується на пристрій, тим більший об’єм пам’яті вони займають, що вимагає більше від телефону та перешкоджає належній роботі Android. В ідеалі ви повинні залишити принаймні 10% вільного обсягу пам’яті вашого пристрою, і ви можете звільнити цей простір, очистивши кеш і видаливши програми, які рідко використовуються.

Щоб очистити кеш, натисніть і утримуйте значок програми протягом кількох секунд. Потім у спливаючому вікні, що з’явиться на екрані, виберіть «i», а потім торкніться вкладки «Пам’ять і кеш». Щоб завершити процедуру, натисніть «Очистити кеш» на наступній сторінці.

Щоб видалити програму на Android, просто натисніть і утримуйте піктограму програми протягом кількох секунд, а потім торкніться значка «i», який з’явиться у верхньому правому куті спливаючого вікна. Потім натисніть «Видалити» і зачекайте кілька секунд, поки процедура завершиться.

Цікаво: Розповідаємо, як зчитувати QR-код на Android та iPhone.

5. Використовуйте програми в полегшеній версії

Полегшені версії додатків споживають менше мобільних ресурсів, оскільки вони мають легші та спрощені інтерфейси, вимагаючи менше від системи. Таким чином, програми в самій базовій версії можуть бути хорошою альтернативою для тих, хто користується старими моделями смартфонів або має мало вільного місця на пристрої.

Програми Lite можна завантажити безпосередньо з магазину Google Play , і ви можете знайти полегшені версії таких програм, як Uber , Facebook , Messenger, YouTube і Spotify .

Цікаво: «Чистий виклик»для телефонних дзвінків на Android від Google.

6. Зміна швидкості анімації системи

Однією з хитрощів, яка може покращити сприйняття системою швидкості, є зміна швидкості анімації та переходів Android. Цей крок насправді не збільшує швидкість операційної системи, але створює враження, що пристрій швидше реагує на команди. Щоб змінити це налаштування, перейдіть до налаштувань телефону та натисніть «Про телефон».

Потім проведіть пальцем вниз по екрану та натисніть «Номер збірки» 7 разів. Потім поверніться до попереднього меню та перейдіть до вкладки «Система». У розділі «Додатково» виберіть «Параметри розробника» та проведіть пальцем вниз, доки не знайдете розділ «Дизайн». Звідти виберіть параметри «Шкала переходу» та «Шкала тривалості» та перейдіть до «Шкала анімації 0,5x», щоб завершити процедуру.

Цікаво: Нові функції на пристроях Android. Які вони?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung готує до випуску SoC Exynos 981 середнього рівня

Samsung готує до випуску SoC Exynos 981 середнього рівня. Підтримка Bluetooth 5.2 підтверджена. Ми вже писали про те, що Samsung...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -