Реклама

Названо 6 причин, чому ПриватБанк може відмовити в наданні кредиту

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Протягом останніх двох років, українці все частіше звертаються за кредитом в Приватбанк. Причини вибору саме ПриватБанку цілком очевидні – найбільший банк України, найбільший відсоток виданих кредитів, адекватні відсотки та стабільність. Фактично, основну роль при виборі кредитної установи грає саме лояльність банку та відсотки по кредиту. Так ось, якщо ви вирішили брати кредит, то зараз буде названо 6 причин, чому Приватбанк може відмовити в наданні кредиту.

Погана кредитна історія

В більшості випадків, для відмови в наданні кредиту, клієнту достатньо мати погану кредитну історію. Основною перевагою ПриватБанку в такій ситуації є те, що вони часто "закривають очі" на такі проблеми, як прострочення обов’язкових платежів на декілька днів. Деякі банки навіть з такими недоліками в кредитній історії зразу відмовлять в кредиті. У випадку ж, якщо ви останні декілька разів затримували свої платежі на 1 міс і більше, або взагалі переховувалися від банку, то отримати кредит вам не вийде в жодному разі.

Рекомендація. Завжди повертайте кредит в зазначений банком час. У випадку непередбачуваних ситуацій, краще попередньо повідомити банк про затримку у внесенні платежу.

Відсутність кредитної історії

В більшості випадків, відмовити в наданні кредиту можуть і при відсутності кредитної історії. Зазвичай, Приватбанк відмовляє таким клієнтам тільки в тому випадку, якщо мова йде про великі суми. Якщо ж це суми до 10 000 грн, то вони часто не звертають на це увагу.

Рекомендація. Якщо вам, в найближчому майбутньому, потрібно буде брати кредит, то почніть вже зараз із менших сум і стабільно повертайте їх в пільговий період. Так ви й кредитну історію покращите, і не будете переплачувати ПриватБанку.

Низький дохід

Також популярна причина для відмови в наданні кредиту. Якщо ваш заробіток не перевищує 10 000 - 12 000 грн, то й очікувати на кредит у великому розмірі не варто. В ПриватБанку рахують, скільки ви можете віддавати з одної заробітної плати і якщо сума обов'язкового, щомісячного платежу буде перевищувати половину вашої зп, то банк в кредиті відмовить. В інших випадках банк дає добро на кредит.

Рекомендація. Якщо ви бажаєте отримати кредит на певну суму, порахуйте скільки вам необхідно буде сплачувати щомісяця за допомогою кредитного калькулятора на сайті Приватбанк. Якщо сума буде перевищувати 50 % від зп, то краще понизьте планку кредиту. Так у вас збільшаться шанси на отримання вкрай необхідного кредиту.

Вік

Ще одна причина для відмови в кредиту - ваш вік. В даному випадку стосується як занадто молодих людей, так і людей пенсійного віку. Що в першому випадку, що в другому, позичальники не будуть мати змоги стабільно і довго виплачувати кредит. Для пенсіонерів зазвичай діють окремі тарифи по кредиту, які передбачають менші суми кредиту і на менший період. Для молодих людей схожа ситуація, кредити на невеликі суми і на короткий період, причина у відсутності кредитної історії, стабільної роботи та високої заробітної плати.

Відсутність військового квитка

Також часта причина для відмови в наданні кредиту чоловікам, які не відслужили в армії. Причина відмови досить очевидна, військомат може в будь-яких момент забрати позичальника в армію, а значить не буде кому повертати кредит. Пропустити цей момент в Приватбанк можуть тільки з хорошими поручителями та малим кредитом.

 Підозріла зовнішність

Цілком очевидно, що зовнішність позичальника відіграє важливу роль у видачі кредиту, особливо коли це стосується великих сум. Якщо для отримання кредиту ви прийшли погано одягнені, від вас відчуваються результати приємної вечірки і в загальному ви навіть близько не виглядає життєрадісно, то й отримати кредит буде досить складно.

Рекомендація. Перед отриманням кредиту краще добре виспатися і привести себе до охайного вигляду, оскільки від цього залежить, чи видадуть вам кредит.

Ми назвали тільки основні причини, чому Приватбанк може відмовити в наданні кредиту, але окрім них, присутні ще багато нюансів, які можуть вплинути на рішення банку. Також варто не забувати про людський фактор, оскільки часто буває, що у вас все відповідає вимогам банку, але співробітник банку вирішив не давати вам кредит.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, якою банківською карткою краще користуватися в Україні

Якщо у вас сама звичайна картка, без будь-яких переваг, то навряд чи ви коли-небудь помітите різницю між Visa та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -