Реклама

Названо 6 причин, чому вам потрібна розумна колонка

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В 2021 році мало кого здивуєш наявністю смартфона, розумних годинників, фітнес-браслетів і тому подібних ґаджетів, але є один пристрій, який досить рідко зустрічається. Мова зараз піде про розумні колонки, а саме буде названо 6 причин, чому вам потрібна розумна колонка.

Зараз на ринку доступно декілька розумних колонок, які справді розумні і пропонують їх такі компанії як Google, Apple, Amazon та інші провідні виробники смартфонів та розумних ґаджетів. Такі колонки справді крута річ і вдома завжди стане в нагоді, і ось вам основні причини для покупки розумної колонки.

Причина 1. Пошук в інтернеті за допомогою розумної колонки нічим не гірше, ніж за допомогою смартфона. В деяких випадках, це навіть краще, швидше та зручніше.

Причина 2. З пошуком та відтворенням необхідної пісні така колонка справляється досить легко. Головне назвати виконавця або назву пісні і колонка знайде її для вас.

Причина 3. Повертаємося до музики. Якщо ви почули по радіо гарну пісню і не знаєте хто її виконавець, то можете запитатися в колонки, з високою ймовірністю вона знайде її для вас.

Причина 4. Окрім вище перерахованих причин, також варто назвати й можливість управління розумним будинком. Всі розумні пристрої, які є у вас в будинку, можна вмикати і вимикати за допомогою розумної колонки.

Причина 5. А що стосовно новин, книг і розмов з штучним інтелектом? Розумна колонка зможе прочитати вам останні новини, прочитати книгу і навіть порозмовляти з вами.

Причина 6. Розумна колонка також може нагадувати вам про важливі події, головне напередодні повідомити її про це.

Як бачите, в повсякденному житті розумна колонка цілком виправдовує себе і може розвеселити вас та зробити буденність більш яскравою.

Також нещодавно стало відомо, що нова розумна колонка від Google стає офіційною.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Експерти розказали, чи можна розряджати батарею смартфона до нуля

Одного разу, можливо, ви хотіли час від часу дозволяти телефону розряджатися до кінця, щоб допомогти акумулятору відновити рівень заряду. Хоча...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -