Названо 6 причин, чому варто відмовитися від додатків оптимізаторів на Android смартфонах

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Кількість активних користувачів Android-смартфонів просто неймовірна і причиною цього є те, що асортимент смартфонів під управлінням цієї ОС дуже великий і підібрати певний під конкретний бюджет не складе труднощів. Окрім цього, смартфони на Android популярні ще й через те, що ця ОС відкрита і дозволяє здійснювати різноманітні налаштування на смартфоні, робляючи його унікальним в своєму роді. Хоча переваг в Android і багато, є все ж один суттєвий недолік – велика кількість додатків сумнівного характеру, які можна завантажити безпосередньо з Google Play. Про один такий тип додатків зараз і поговоримо, а саме про оптимізуючі додатки, та буде названо 6 причин, чому варто відмовитися від додатків оптимізаторів на Android-смартфонах.

Причина 1. Навантаження на смартфон

Яка основна ціль такого типу додатків? Правильно, пришвидшення смартфона. На жаль, коли користувач завантажує такий додаток, то отримує повністю протилежний ефект, тобто смартфон починає працювати ще повільніше. Причина захована в тому, що оптимізуючі додатки весь час працюють в фоновому режимі та використовують багато ресурсів смартфона, а це веде до вповільнення пристрою.

Причина 2. Малоефективність оптимізаторів

Можливо, такий тип додатків і був ефективним на перших версіях Android, але зараз, коли Google стабільно додає новий функціонал в ОС, потреба в оптимізаторах відпала. Зараз всі актуальні версії Android отримують вбудованого оптимізатора, який цілком ефективно справляється з поставленими задачами, та ще й зайвий раз не навантажує смартфон.

Причина 3. Підвищені витрати акумулятора

Як ми писали вище, оптимізатори працюють в фоновому режимі, та постійно використовують ресурси смартфона. Через це, автономність смартфона суттєво скорочується, що важко назвати приємним бонусом. Окрім цього, оптимізатори ще й витрачають трафік, оскільки показ рекламних оголошень та постійна синхронізація із серверами потребує не малих витрат вашого інтернету.

Причина 4. Реклама

Як ми писали в “причина 3”, в оптимізаторах використовується реклама для монетизації. Поганого в цьому не так і багато, але проблема в тому, що ефективність і користь таких додатків сумнівна, тому й показ реклами більше схожий на елементарну наживу на користувачах. Також варто нагадати й про Pro-версії таких додатків, які пропонують такий же функціонал як і безплатні версії, але без реклами. Модель роботи та сама.

Причина 5. Сумнівні дозволи

Оптимізуючі додатки вимагають досить багато дозволів на смартфонах, хоча й невідомо, для чого їм це необхідно. Проблема в даному випадку полягає не в самих дозволах, а в безпеці цих додатків та гарантіях, що ніхто не зможе отримати доступ до смартфона користувача без його відома і із злим наміром.

Причина 6. Віруси та безпека

Повільно ми підійшли до основної проблеми такого типу додатків – віруси. Було неймовірно багато випадків, коли саме через такий тип додатків розповсюджувалися віруси, які або викрадали банківські дані користувачів, або ж особисті дані. Крім цього, ніхто (розробники таких додатків) не зможуть вам гарантувати безпеку при користуванні їхніми додатками.

Ми назвали тільки основні причини, чому не варто користуватися такими додатками, хоча їх є набагато більше. Не будемо заперечувати, є справді ефективні оптимізатори, але їх складно знайти.

Також нещодавно було названо неочікувані функції гіроскопа в смартфоні.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо сім причин, чому ПриватБанк може відмовити вам у кредиті

Досить часто бувають випадки, що до покупки смартфона або іншого пристрою не вистачає певної суми. Якщо не хочеться позичати...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -