Реклама

Названо 6 причин, чому варто видалити месенджер WhatsApp

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Месенджер WhatsApp є одним із найпопулярніших месенджерів у світі і кількість його активних користувачів неймовірна. Хоча популярності в нього не забирати, але він не настільки ідеальний месенджер, як може здаватися і зараз буде названо 6 причин, чому варто видалити месенджер WhatsApp. Зразу попереджаємо, що названі причини, можуть не бути для вас вагомими і ніяк не впливатимуть на користувацький досвід.

Причина 1. Видалені повідомлення не завжди видаляються

В даному випадку мова йде про те, що при видаленні повідомлення для вашого співрозмовника, воно не завжди видаляється. Вважати це недоліком месенджера можна спокійно, оскільки навіть розробники WhatsApp не гарантують повного видалення повідомлення. Ситуацій, чому повідомлення може не видалитися у співрозмовника не так багато, але найпоширенішою є те, що співрозмовники використовують різні версії месенджера WhatsApp. Крім цього, видалені повідомлення можна прочитати в шторці сповіщень.

Причина 2. Не можна редагувати відправлені повідомлення

Напевно це одна із найцікавіших проблем месенджера і одна із найдивніших. Незрозуміло, чому розробники месенджера ще не додали цю функцію у WhatsApp, враховуючи, що всі інші месенджери вже давно мають цю функцію в арсеналі. Виходячи з цього, якщо ви допустили помилку в повідомленні, єдиний варіант її виправити - відправити ще одне повідомлення.

Причина 3. Відсутня можливість автоматичного видалення кешу та файлів

Ще одна цікава проблема месенджера WhatsApp, яку давно виправили в інших відомих месенджерах. Як відомо, всі месенджери зберігають отримані та надіслані файли, фото, відео та аудіо в окремій папці, яку необхідно періодично очищати, щоб звільнити внутрішній простір на смартфоні.

Більшість популярних месенджерів пропонують робити таке очищення в один-два кліка, а у WhatsApp це необхідно робити в ручному режимі, що не дуже комфортно.

Причина 4. Висока ймовірність втрати особистих даних

Компанія Facebook часто влипає в неприємності, які стосуються особистих даних користувачів та їхнього захисту. Враховуючи те, що WhatsApp належить Facebook, не дивно, що в мережі часто розповсюджуються особисті дані користувачів месенджера. Найчастіше розповсюджується база номерів та частини особистих листувань.

Причина 5. Спам

Так, це напевно одна із найбільш неприємних ситуацій, оскільки спаму в месенджері WhatsApp досить багато і приходить він не тільки від незнайомих користувачів або шахраїв, а навіть від родичів, які полюбляють, особливо на свята, відправляти 1001 смішну листівку та привітання. Це дратує, але у WhatsApp з цим не планують боротися і навіть якщо це стосується родичів.

Причина 6. Не зашифровані резервні копії

Якщо в месенджері нема проблем із шифруванням особистих повідомлень, то із шифрування резервних копій цих листувань вже проблеми, оскільки його нема.

Відповідно, у найгіршій ситуації, зловмисники зможуть розшифрувати вашу резервну копію із всіма діалогами.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відбувся запуск Xiaomi Wiha 3-в-1

Відбувся запуск багатофункціонального ліхтарика Xiaomi Wiha 3-в-1. Ціна на дану новинку визначена у розмірі 35 дол. Виготовлений пристрій із...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -