Реклама

Названо 6 технологій, які змінять наш світогляд в майбутньому

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Видання The Economist трохи відкрило перед нами завісу в дивовижний світ новітніх технологій і розповіло про деякі з них. Іноді здається, що вони з’являються самостійно, але це не так. Їх появі передує величезна робота і довгі роки розробок. Тому те, що стане відомим загалом через 10 років, може почати створюватись уже зараз. Пропоную докладніше ознайомитись з деякими новинками технічного прогресу.

Кісткові імпланти з 3D-принтера

За допомогою комп’ютерної томографії та мінералів на основі кальцію, ми матимемо змогу друкувати на 3D-принтері людські кістки. Встановлювати людям такі імпланти лікарі зможуть уже в цьому році.

Заміна опалення тепловими насосами

Так склалось, що одну четверту частину світової енергії людство витрачає на обігрів помешкань в зимовий період. Заміною цьому процесу може слугувати тепловий насос. Принцип його роботи схожий до роботи холодильника, але він має не охолоджувати, а нагрівати. Цей прилад потрібно буде встановити з обох боків стіни, щоб він забирав тепло з повітря і віддавав в середину будівлі.

Нейро–комп’ютерний інтерфейс

Ця технологія допомагає керувати приладом силою думки. Вона може посприяти паралізованим людям в управлінні ПК чи смартфоном. Компанія Ілона Маска Neuralink в минулому році випробували цю технологію на мавпі, а в цьому планують випробувати на людині. І може бути таке, що скоро ми керуватимемо девайсами за допомогою телепатичних здібностей.

Прилади, що контролюють стан здоров’я

Нам уже знайомі фітнес-браслети. Їх функції постійно розвиваються. Скоро ми зможемо з їх допомогою вимірювати рівень кисню в крові, слідкувати за ритмом та робити кардіограму серця. Планується удосконалити роботу таких переносних трекерів здоров’я і наділити їх можливістю інформувати нас про рівень цукру чи алкоголю в крові, підвищення температури чи артеріального тиску.

Таксі в повітрі

Нова німецька інноваційна компанія має на меті створити аеротаксі уже до 2024 року. Запуск планується спеціально до Олімпійських ігор у Парижі. Ще декілька компаній планують в наступному році випробувати машини, що злітають і приземляються вертикально.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 12 корисних функцій Viber, якими ви не користувались раніше

Viber - це один із найпопулярніших месенджерів для спілкування у світі. У ньому понад 200 000 000 користувачів. Це...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -