Реклама

Названо 7 причин, чому розрахунок банківською картою краще, ніж готівкою

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ми часто розповідаємо про ті чи інші ситуації з банківською картою, різноманітні лайфхаки, рекомендації і тому подібне, але так ні разу не розповідали про те, що краще – розрахунок готівкою чи банківською картою. Зараз спробуємо це виправити і буде названо 7 причин, чому оплата банківською картою краще, ніж готівкою.

Причина 1. Контроль витрат

Ви завжди пам’ятаєте, скільки потратили, в якому магазині і на що? Швидше за все що ні, оскільки ніхто (або мало хто) не записує повсякденні покупки, які оплачувалися готівкою. Це може бути проблемою для тих людей, які не вміють контролювати свої витрати, але з банківською картою все набагато простіше. Візьмемо для прикладу банківську карту від ПриватБанку та їхній мобільний банк Приват24. За допомогою нього, ви можете вільно керувати своїми витратами і в кінці тижня або місяця робити підсумки. Аналізувати витрати та надходження в Приват24 неймовірно просто, зручно і головне швидко. Так само ви можете підбивати свою "бухгалтерію" і в інших онлайн-банках.

Причина 2. Безпека коштів

Як часто на вулиці викрадають гаманці з всією готівкою та іншими речима? Досить часто, особливо це стосується ринків, громадського транспорту та людяних місць в цілому. Користуючись банківською картою, ваші кошти в безпеці і навіть викрадення гаманця з нею, не може гарантувати, що кошти з неї вкрадуть.

Причина 3. Готівка не гігієнічна

Особливо це питання стало гостро в період пандемії, оскільки вірус розповсюджувався не тільки через повітря, а ще й через прямий контакт. Купюри, це те, чим користуються всі і вони передаються одна від одної через велику кількість людей. Розрахунок картою безпечний, особливо, якщо ви не передаєте її стороннім особам.

Причина 4. Банківські карти пропонують кешбек та бонуси

Оплачуючи покупки готівкою, ви навряд отримаєте якісь певні бонуси або кешбек. Розраховуючись банківською картою, ви можете отримати непоганий кешбек і додаткові бонуси. Тим більше, зараз банки пропонують справді вигідні умови для власників банківських карток.

Причина 5. Покупка в інтернеті

Ця причина стала неймовірно актуальною в період пандемії та карантинних обмежень, коли рекомендувалося майже весь час перебувати дома. Наявність банківської карти особливо виручала тоді, коли необхідно було щось замовити з доставкою додому, або ж замовити закордоном. Готівка таких можливостей не дає.

Причина 6. Готівка може бути фальшивою

Звісно, натрапити на фальшиві купюри досить складно, але ймовірність завжди присутня. Користуючись банківською картою ви позбудетесь навіть такої малої ймовірності.

Причина 7. Економія часу

Напевно одною з найбільших переваг при користуванні банківською картою є те, що ви суттєво економите час при оплаті в продуктових або інших магазинах. Вам просто називають суму покупки, ви проводите картою або підносите її до терміналу і все - покупку оплачено. Нема необхідності шукати дрібні купюри або копійки, перераховувати решту і тому подібне.

Звісно, користуватися банківською картою справді зручно та легко, але все ж варто тримати біля себе певну суму готівкою, особливо тоді, коли планується подорож або відпочинок у віддалених місцях, де може не бути банкоматів або терміналів для оплати покупки.

Також нещодавно стало відомо, чому українці масово відмовляються від паперових грошей.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OnePlus офіційно представили свої два бюджетні смартфони

Сьогодні OnePlus офіційно представили свої два бюджетні смартфони - OnePlus Nord N10 та Nord N100. Дует має кілька функцій, але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -