Реклама

Названо 8 небезпечних додатків для Android, які потрібно негайно видалити із смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Тільки нещодавно повідомлялося про чергову партію знайдених шкідливих додатків для Android, як сьогодні було виявлено ще декілька небезпечних додатків. Причиною такої кількості шкідливих додатків є Google Play, в якому вони розповсюджуються через погану модерацію з сторони Google. Зараз же буде названо 8 небезпечних додатків для Android, які потрібно негайно видалити із смартфона, оскільки вони загрожують в першу чергу тим власникам смартфонів, які користуються безконтактною оплатою.

Як ми писали вище, ці 8 додатків небезпечні через те, що отримують доступ до важливих налаштувань смартфона, та за допомогою вірусу, починають здійснювати різноманітні платежі за допомогою вашої банківської картки обходячи подвійну аутентифікацію та підтвердження платежів за допомогою SMS. Таку велику вразливість в Google Play виявили фахівці з McAfee.

Шкідливі додатки варто негайно видалити, оскільки вони завантажені на великій кількості пристроїв і ваш може бути серед них. Нижче перераховані ідентифікатори цих додатків:

  • com.studio.keypaper2021
  • com.super.star.ringtones
  • com.hit.camera.pip
  • com.celab3.app.photo.editor
  • com.daynight.keyboard.wallpaper
  • org.my.famorites.up.keypaper
  • com.super.color.hairdryer
  • com.pip.editor.camera

Щоб знайти ці шкідливі додатки, необхідно завантажити на свій смартфон спеціальний додаток Package Name Viewer, надати йому всі необхідні дозволи та по черзі шукати кожен із перерахованих вище ідентифікаторів. Після виявлення одного (або більше) з них, зразу в додатку Package Name Viewer видаляйте їх.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Новий флагман від Xiaomi, оновлення та виявлення вірусу в улюбленій всіма програмі

Xiaomi, як відомо та помітно усім, часто випускає нові моделі. Їх дійсно настільки багато, що й перерахувати тяжко, а...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -