Реклама

Названо 8 небезпечних додатків, які рекомендується видалити з Android-смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом, в мережі все частіше з’являються новини про чергову партію небезпечних додатків, які викрадають дані з смартфонів жертв, або ж використовують заражені смартфони для майнінга та інших цілей. Зараз же, буде названо 8 небезпечних додатків, які рекомендується видалити з Android-смартфонів і в подальшому ніколи їх не використовувати.

В даному випадку, додатки, які будуть перераховані нижче, найчастіше заражаються небезпечним вірусом "Джокер", який отримує доступ до контактів, повідомлень та іншої конфіденційної інформації, яку він копіює і передає на власні сервера.

Як повідомляють в Quick Heal, небезпека цього вірусу полягає не тільки в тому, що він викрадає ваші контакти, повідомлення та іншу інформацію, а й те, що всі заражені додатки працюють в фоновому режимі і виявити їх макимально складно.

Auxiliary Message
Free CamScanner
Element Scanner
Travel Wallpapers
Fast Magic SMS
Super Message
Go Messages
Super SMS

Як бачите, всі додатки пов'язані саме з смс, тому наша рекомендація в таких випадках незмінна - не використовуйте аналоги додатків, які вже доступні в Android. Також перед завантаженням чергового додатка подумайте добре, чи він вам справді потрібен.
Також інколи скануйте свій смартфон антивірусними програмами на наявність вірусів.

Окрім цього, нещодавно було названо додатки, які найбільше розряджають смартфон.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, де може знадобитися мобільний кнопковий телефон

Уже всі давно користуються смартфонами з сенсорними екранами. Про старі кнопкові телефони почали забувати, але чи звертали ви увагу...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -