Реклама

Названо 8 «секретних» функцій Android, які вам потрібно знати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від свого пристрою та підвищити продуктивність, ознайомтеся з 8 секретними функціями Android, які вам потрібно знати якнайшвидше.

1. Розділення екрана

Android має функцію, яка дозволяє розділити екран навпіл, щоб використовувати дві програми, по одній на кожній половині. Що ж, вам просто потрібно врахувати об’єм оперативної пам’яті, щоб уникнути запуску двох важких програм одночасно, але в цілому це працює дуже добре.

Починаючи з Android 9, ви можете зазвичай відкрити програму та, якщо ви хочете розділити екран, торкніться кнопки, яка показує останні програми  і утримуйте її протягом кількох секунд, доки внизу не з’явиться нова область.

Коли екран розділено, просто торкніться нижньої частини та виберіть, яку програму ви хочете використовувати в другій половині. Якщо ви хочете повернутися до звичайного вигляду, просто натисніть на кілька секунд кнопку, яка перетворилася на два квадрати, щоб повернутися.

Цікаво: Розповідаємо, як знайти та видалити повторювані контакти на Android.

2. Поділіться Wi-Fi

Зізнайтеся: скільки разів вам потрібно було підключитися, щоб виконати завдання на чиємусь Wi-Fi, і ви боялися отримати відповідь «ні» на запит пароля? Багато хто не знає, але, починаючи з Android версії 10, є спосіб зробити це безпечно за допомогою мобільного пристрою.

Якщо ваш пристрій оновлено принаймні до версії 10, просто використовуйте Nearby Share. Перейдіть до «Налаштування» , перейдіть до «Мережа та Інтернет» , а потім торкніться назви Wi-Fi, яку ви використовуєте. Натисніть значок «Поділитися»  , а потім покажіть QR-код своєму другу. Ось і все: ви надали спільний доступ до мережі Wi-Fi, не відкриваючи свій пароль.

3. Режим гостя

Ще одна функція Android, яка може дуже допомогти, особливо батькам, які на деякий час залишають свої смартфони дітям, це можливість створити гостьовий профіль. Таким чином інша особа не матиме доступу до всіх ваших додатків, оскільки в її руках буде «новий» пристрій.

Щоб активувати його, увійдіть у «Налаштування» , потім торкніть «Користувачі» , а потім «Пристрої» . Після цього просто виберіть «Гість» , щоб активувати новий профіль на своєму пристрої.

Цікаво: Названо 5 найкращих емуляторів Android для ПК.

4. Налаштуйте сповіщення

Інша можливість з Android полягає в тому, щоб вибрати, які програми насправді повинні надсилати вам сповіщення (наприклад, банківські програми під час здійснення покупки), дезактивувати інші, щоб вас не дратувала велика кількість сповіщень, що з’являються в небажаний час.

Щоб керувати цими сповіщеннями, вам потрібно відкрити меню «Налаштування» , а потім торкнути «Програми та сповіщення» . У цій області ви можете вибрати «Сповіщення» , щоб вибрати, які програми надсилатимуть сповіщення, і деякі інші параметри.

5. Режим фокусування

Вам потрібно більше уваги на роботі чи під час виконання важливого завдання? Не біда, Android має режим фокусування, який блокує ваші програми та призупиняє сповіщення на певний період часу. Коли ви це зробите, усі ваші програми відображатимуться сірими, а доступними будуть лише такі функції, як телефон і годинник.

Ви можете встановити потрібну тривалість для цієї функції, просто перейдіть у «Налаштування» , торкніться «Цифровий добробут» , а потім увімкніть опцію « Режим фокусування» на стільки, скільки вважаєте за потрібне.

Цікаво: Названо 6 хитрощів, які дійсно зроблять ваш телефон Android швидшим.

6. Спеціальна кнопка для знімка екрана

Часом зазвичай потрібно зробити знімок екрана (відомий як скріншот), щоб надіслати комусь або просто зберегти запис того, що є на вашому екрані. Багато хто може не знати, що ви можете налаштувати певну кнопку для виконання цієї дії.

За замовчуванням пристрої Android уже виконують це завдання, натискаючи дві кнопки (зазвичай увімкнути/вимкнути та зменшити гучність), але ви можете полегшити цей процес, скориставшись лише однією з них.

Можна, наприклад, коротко натиснути кнопку живлення, щоб виконати цю функцію, якщо ви активуєте її в меню знімка екрана або в області налаштувань бічної клавіші .

7. Розумне виділення тексту

Функція виділення тексту на Android вже відома багатьом. Однак це може бути несподіванкою, але система маленького зеленого робота за замовчуванням має опцію, яка дозволяє йому визначити, у якому додатку буде використовуватися вибрана інформація. 

Ця опція вже активована за замовчуванням на пристроях під управлінням Android 8 або новішої версії. Просто виберіть потрібну інформацію, а потім вкажіть, у якому інструменті вона використовуватиметься серед програм, указаних системою.

Цікаво: Покращте продуктивність свого Android – смартфону за допомогою цих 4 порад.

8. Анонімний дзвінок

Ви коли-небудь хотіли зателефонувати комусь, не розкриваючи свій номер? Знайте, що це цілком можливо на смартфонах із системою Android.

Пройдіть тест прямо зараз: телефонуючи комусь, натисніть #31# перед тим, як вводити номер людини. Це зробить ваш дзвінок анонімним, без розкриття вашої контактної інформації. Деталі: система маскує ваш номер від іншої людини, навіть якщо ви є серед його контактів.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо три способи збільшення автономності смартфона, без використання режиму енергозбереження

Зараз практично всі користуються смартфонами різних брендів та під різними операційними системами. Найчастіше, в Україні, можна зустріти смартфони під...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -