Реклама

Названо Android – додатки, які можуть викрадати кошти з вашого смартфону

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно, в офіційному магазині Google Play було виявлено 8 небезпечних додатків для смартфона, які потенційно мають можливість викрадати всі ваші дані для входу в банківські додатки, до яких відносяться Приват24 та Monobank. Дослідники з безпеки б’ють тривогу та подали весь необхідний матеріал компанії Google для швидкого вирішення цієї проблеми та видалення цих додатків з фірмового магазину.

Як повідомляють дослідники Check Point Security, нова загроза отримала назву “Clast82” і представляє з себе небезпечний Троян, який отримує доступ до ваших банківських рахунків, навіть обходячи подвійну аутентифікацію. Користувачі завантажують один із додатків (нижче буде повний перелік) із фірмого магазину і навіть не здогадуються, що насправді це шкідливе програмне забезпечення.

Крім цього, зловмисники за допомогою “Clast82” можуть отримати повний контроль над смартфоном, а власник смартфона навіть не здогадається про це.

Якщо у вас на смартфоні встановлено один із таких додатків, негайно видаліть їх, та перевірте цілісність своїх рахунків.

  • QRecorder
  • Music Player
  • Pacific VPN
  • eVPN
  • QR / Barcode Scanner MAX
  • Cake VPN
  • tooltipnatorlibrary
  • BeatPlayer

Традиційно, не рекомендується завантажувати додатки (навіть з Google Play), які не несуть ніякої користі вам та вашому смартфону. До таких додатків можна додати ще й різноманітні розважальні, які можуть бути використані одноразово.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Что такое секретный чат в Telegram и каковы его особенности

Стаття доступна українською...Telegram сегодня входит в тройку самых популярных мессенджеров на украинском рынке. Кроме этого, он является одним из...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -