Реклама

Названо Android-смартфон, який в рази перевершує Apple iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Порівняння смартфонів на Android із смартфонами Apple завжди багато очікувана подія, оскільки смартфонів під управлінням Android, які здатні обійти iPhone не так вже й багато. Сьогодні якраз про один з таких і поговоримо, та буде названо Android-смартфон, який в рази перевершує Apple iPhone 12. Мова зараз піде про останню технологічну новинку від компанії Xiaomi – Mi Mix 4.

Цей смартфон справді вийшов технологічним, оскільки він отримав все найкраще, що зараз доступно на ринку смартфонів, а найбільшою його особливістю є відносно досконала технологія підекранної камери, яка однозначно вийшла кращою, ніж в останнього смартфона Samsung та ZTE. Так ось, повертаємося до порівняння смартфона Xiaomi Mi Mix 4 та iPhone 12, відповідно буде названо основні переваги одного над іншим.

  1. Характеристики

Mi Mix 4 отримав новий процесор Qualcomm Snapdragon 888 Plus, який справді перевершує попередників за своєю потужністю. Крім цього, завдяки вдалій оптимізації, навіть з таким потужним процесором і стандартним акумулятором на 4500 мАг, можна отримати непогану автономність роботи. Також варто відмітити потужну зарядку 120 Вт, можливість збільшити оперативну пам'ять на 3 Гб.

  1. Дизайн

Справді, смартфон Xiaomi Mi Mix 4 вийшов гарним, не дивлячись на те, що якихось серйозних змін він не отримав. Причина гарного дизайну полягає саме у відсутності вирізу для фронтальної камери, оскільки зараз вона підекранна і суцільний дисплей виглядає ефектно.

Названо Android-смартфон, який в рази перевершує Apple iPhone 12
  1. Приємні відчуття

Хоча смартфон і не виконаний із якихось супер преміальних матеріалів, але те, що він виконаний із кераміки однозначно краще, ніж з скла, та й відчуття від користування смартфоном із кераміки та скла зовсім різні.

  1. Бюджетність

В даному випадку варто зауважити, що смартфон бюджетний тільки в порівнянні з iPhone 12, оскільки його ціна складає близько 780 доларів, в той час як iPhone 12 коштує більше 1000 доларів. Різниця очевидна, а можливості в Xiaomi Mi Mix 4 набагато ширші, та й iPhone 12 не пропонує нічого такого преміального, чого пропонує Mi Mix 4.

Також нещодавно стало відомо, що Xiaomi серйозно оновили 28 старих смартфонів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Захисна маска LG PuriCare надходить у продаж

Захисна маска LG PuriCare надходить у продаж. З листопада стартує продаж LG PuriCare на ключових ринках, включаючи країни...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -