Названо бюджетний смартфон з найгіршим дисплеєм в 2021 році

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Напевно найпопулярнішими смартфонами серед українців є бюджетні, їх купляють практично всі, навіть ті користувачі, як користуються флагманськими або просто дорогими смартфонами. Практично всі, хто користується бюджетним смартфоном, використовують його для роботи або як запасний смартфон. Представників в цьому сегменті цілком достатньо, але є один, який все ж не рекомендується купувати. Відповідно, зараз буде названо бюджетний смартфон з найгіршим дисплеєм в 2021 році.

Нещодавно експерти з лабораторії DxOMark вирішили оцінити та протестувати популярний бюджетний смартфон Realme C21, а саме його дисплей. Даний смартфон досить дешевий і коштує близько 3400 грн. Повертаємося до перевірки Realme C21.

Як запевняють в DxOMark, цей смартфон в цілому непоганий, якщо не брати до уваги його дисплей, який, за їхніми словами, неймовірно жахливий і в їхньому рейтингу він набрав тільки 43 бали і посів останнє місце. Краще Realme C21 (на сходинку вище) Lenovo Legion Phone 2 Pro.

Стосовно основних недоліків дисплею, то в DxOMark відмітили погану яскравість на вулиці, відсутність плавності та повільні реакції на натискання. Щодо його переваг, то вони відмітили непогану сенсорну панель та те, що дисплей не мерехтить.

Також нещодавно було названо 5 правил зарядки смартфона, які допоможуть продовжити роботу акумулятора.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Українцям розповіли про хитрощі продавців при оплаті банківською карткою

Ми вже неодноразово повідомляли про те, що в Україні банківські картки користуються шаленою популярністю. Зараз, практично в кожному магазині...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -