Реклама

Названо чотири способи отримання виписки про рух коштів по рахунку в ПриватБанку

Останні Новини

Якщо Ви є власником картки ПриватБанку, то Вас обов’язково буде цікавити рух коштів по ній – які кошти Ви отримали та, куди їх витратили. Навіть, якщо більшість користувачів і не переглядають інформацію кожен день, то за триваліший проміжок часу, все ж таки, здійснюють контроль коштів на ній. Щоб провести моніторинг рахунку, Вам необхідно мати виписку по ньому.

Існують випадки, коли виписка по рахунку просто необхідна. Для різних цілей її вимагають в державних установах та організаціях. Наприклад, при отриманні візи, при оформленні кредиту тощо. В таких випадках власник карти ПриватБанку повинен мати паперовий офіційний документ.

Вияснити, як отримати виписку по рахунку, можна відразу при отриманні карти. Якщо ж Ви такою можливістю не скористалися, то наша стаття саме стане Вам у пригоді. В ній ми розповімо про декілька способів отримання виписки по картковому рахунку.

Способи отримання виписки по рахунку є різними. Все залежить від того, яким чином Ви хочете отримати доступ до інформації про рух коштів по картці. Це можна зробити, переглянувши виписку на екрані терміналу або Вашого домашнього комп’ютера, чи власного смартфона, або ж отримати паперовий екземпляр виписки у вигляді чеку, завіреного банківського документа, або, роздрукованого особисто Вами, з онлайн-кабінету Приват24. Є варіант отримання виписки на власну електронну пошту.

В залежності від цілей та варіантів виписки, існують наступні чотири способи її отримання:

1. У будь-якому відділенні ПриватБанку.

2. Здійснивши дзвінок на номер гарячої лінії ПриватБанку 3700.

3. Онлайн за допомогою сервісу Приват24.

4. В терміналі самообслуговування.

Про всі ці способи докладніше – далі.

Цікаво: Українцям розповіли, що робити, якщо Приват24 не працює на смартфоні.

Спосіб 1. У відділенні ПриватБанку

Щоб отримати паперовий варіант виписки по рахунку, необхідно звернутись у будь-яке відділення ПриватБанку. При собі необхідно мати документ, який посвідчує Вашу особу. Працівнику банку Ви маєте повідомити період, за який Ви хочете отримати виписку та вказати номер карткового рахунку. Також потрібно надати свій паспорт.

Через короткий проміжок часу Вам нададуть паперову виписку по рахунку з усіма реквізитами банку, завірену підписами відповідальних працівників та печаткою відділення банку.

Така форма виписки являється офіційним документом банку. Її можна використовувати для пред’явлення в інших державних установах.

Цікаво: Перераховано способи актуалізації даних у ПриватБанку.

Спосіб 2. Отримання виписки через гарячу лінію ПриватБанку

Отримати виписку про рух коштів на рахунку можна, здійснивши дзвінок на номер 3700. Це – служба підтримки клієнтів ПриватБанку. Зателефонувавши на номер 3700, можна отримати відповідь на питання, які Вас цікавлять та вирішити проблеми, які виникають. Через гарячу лінію ПриватБанку можна також замовити виписку по картковому рахунку.

Ось як це зробити:

 • Зателефонуйте на номер 3700. Для будь-яких українських операторів дзвінки на гарячу лінію ПриватБанку безкоштовні.
 • Вкажіть оператору останні цифри карти та ідентифікуйте свою особу, відповівши на запитання.
 • Далі скажіть оператору, за який проміжок часу Ви хочете отримати виписку по рахунку.
 • Оберіть спосіб отримання виписки. Існує два варіанти – через електронну скриньку, або у відділенні ПриватБанку.

Цей спосіб отримання виписки про рух коштів на рахунку, так само, як і попередній, надає можливість клієнтам ПриватБанку отримувати офіційний паперовий документ. Його можна в подальшому пред’являти в державних організаціях, чи установах.

Цікаво: Українцям розповіли, як здійснюється безконтактна оплата телефоном.

Спосіб 3. Отримання виписки в онлайн-банкінгу Приват24

Наявність особистого кабінету в додатку Приват24 дає можливість клієнтам ПриватБанку отримувати виписки по власних карткових рахунках. Програма дозволяє формувати виписки за певний проміжок часу та виводити їх на екран комп’ютера для перегляду, або роздруковувати сформований документ.

1.Декілька простих кроків, і виписка для перегляду буде сформована:

 • Спочатку потрібно авторизуватися у власному кабінеті, вказавши логін та пароль.
 • Відкрийте розділ «Мої рахунки».
 • Оберіть картковий рахунок, інформацію по якому Ви хочете переглянути.
 • Натисніть на кнопку «Отримати виписку».
 • Далі програма сформує виписку за поточний місяць. Тут Ви зможете переглянути весь рух коштів по рахунку – надходження та витрати. Якщо ж Ви хочете отримати виписку за триваліший період часу, або за певний термін, заданий Вами, необхідно натиснути на календар зверху сторінки. Тут вкажіть початкову і кінцеву дати та натисніть «Сформувати».

Інформація про рух коштів по рахунках зберігається в онлайн-сервісі Приват24 лише півроку. За цей період Ви можете переглядати виписки по картках. Якщо ж потрібно отримати дані за більш тривалий термін, тоді зверніться у відділення банку. Там Вам сформують та нададуть виписку по карті за будь-який термін, починаючи з моменту відкриття рахунку.

2. Щоб роздрукувати сформовану виписку, потрібно зробити наступні дії:

 • Відкрийте «Меню», розділ «Усі послуги», далі – підрозділ «Послуги».
 • Там оберіть пункт «Створити довідку» та натисніть його.
 • У меню, що відкрилося, оберіть «Виписка».
 • Програма запропонує Вам обрати необхідний рахунок, – натисніть на нього, або оберіть усі. Далі – кнопка «Сформувати».
 • На цьому все. Ви отримаєте документ, який можна роздрукувати на домашньому принтері.
 • Роздрукувати сформовану виписку можна по-іншому. Для цього потрібно натиснути на картинку Microsoft Excel, яка знаходиться під вікном пошуку.

Формувати та друкувати виписки через сервіс Приват24 Ви можете як по одному картковому рахунку, так і відразу по всіх. При чому, виписка по всіх рахунках буде сформована одним документом.

Роздрукована паперова виписка через сервіс Приват24 являється офіційним документом у випадку отримання візи, тому Ви можете її сміливо використовувати для цих цілей.

Цікаво: Банкомат ПриватБанку “вкрав” в клієнта 8000 грн.

Спосіб 4. В терміналі самообслуговування

Переглянути рух коштів по картковому рахунку можна в терміналі самообслуговування. Алгоритм Ваших дій має бути наступним:

 • На екрані терміналу натисніть «Банківські операції».
 • Далі оберіть «Виписка по карті».
 • Тепер потрібно вставити пластикову картку та прописати PIN-код.
 • Наступним кроком потрібно вказати відрізок часу, за який Ви хочете отримати дані.
 • Ви маєте два варіанти для отримання виписки – на екран терміналу, або на чек. Оберіть потрібний.
 • Після цих дій термінал сформує виписку за обраний період та надасть Вам її у тому вигляді, який Ви попередньо вказали.

Виписка, отримана у вигляді чеку не вважається офіційним документом та не може бути надана в державні органи чи установи. Спосіб отримання виписки в терміналі підходить для власного перегляду інформації про рух коштів по рахунку, або отримання паперового носія, так само, для власних потреб.

ВИСНОВОК. Отримати виписку по рахунку в ПриватБанку можна різними способами. Який з них обирати, залежить від того, для яких цілей Вам потрібна виписка. Якщо Ви хочете переглянути наявні кошти, надходження та витрати, варто скористатися терміналом самообслуговування, або сервісом Приват24. Якщо ж необхідно отримати на руки паперовий офіційний документ, завірений банком, тоді звертайтесь у відділення, або ж замовляйте виписку по номеру гарячої лінії ПриватБанку.

Цікаво: Відомо, як зняти кошти з картки ПриватБанку, якщо вона відсутня.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung лишится своей популярной линейки смартфонов

Стаття доступна українською...В течение последних месяцев в сети ходили противоречивые слухи о прекращении выпуска смартфонов серии Samsung Galaxy Note....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -