Реклама

Названо дату релізу аудіо-cоціальної платформи Clubhouse на Android

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Популярна аудіо-соціальна платформа Clubhouse була доступна лише на iOS з моменту її запуску. У нього не було жодної опції для користувачів Android. Однак все змінюється з часом. І її творці вирішили довести цю швидко прогресуючу соціальну платформу до більшої кількості користувачів. 

В останньому твіті від Mopewa, розробника Android Club Clubhouse, вона показала скріншот програми на телефоні Pixel. Вона також сказала, що розробка зайняла близько шести тижнів, і прогрес йде дуже гладко. Приблизний час випуску версії Clubhouse для Android – травень.

Хоча Клубхаусу лише рік, станом на кінець березня він мав приблизно 134 мільйони користувачів. Лише за останні чотири тижні додаток додав приблизно п’яту частину своїх користувачів.

Bloomberg заявив, що Clubhouse обговорює питання фінансування і оцінюється приблизно в 4 мільярди доларів США.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Портативна колонка Sven PS-420

У процесі вибору портативної акустики, багато покупців звертаються саме до компанії SVEN, так як її товари поєднують в собі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -