Названо додатки-блокатори спам-дзвінків та дзвінків від шахраїв на Android

Останні Новини

Не знаю як у вас справи, а особисто я все частіше почала отримувати спам-дзвінки. Список заблокованих контактів зростає, але це ніяк не зменшує дзвінків з невідомих номерів. Швидше за все, мій особистий номер телефону потрапив в одну із баз шахраїв чи рекламних організацій. Заблоковувати кожен невідомий мені контакт уже набридло, тому сьогодні буде названо додатки-блокатори спам-дзвінків та дзвінків від шахраїв на Android. Суть таких додатків блокаторів полягає в скиданні номерів із уже наявних баз шахраїв. Таким чином ви лише побачите сповіщення про дзвінок з певного номеру і все. Для себе я виділила два таких додатки:

Kaspersky Who Calls

Популярний додаток від відомого розробника. Виділяється додаток стабільною роботою, відмінними відгуками користувачів та довірою. Даний додаток здатен як визначати невідомі номери, так і блокувати їх, при цьому він не розкриває список ваших контактів, тощо.

Truecaller

Додаток чи не найпопулярніший серед користувачів. Він отримує відмінні оцінки користувачів та дуже добре справляється із своїми завданнями. Кожен вхідний дзвінок ідентифікується, а спам-дзвінки блокуються. Окрім цього, даний додаток надає ще багато інших функцій та можливостей, які вам можуть знадобитись.

Також нещодавно було названо 10 цікавих фактів про операційну систему Android.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Бездротові навушники Apple AirPods

Сьогодні ми оглянемо бездротові навушники Apple AirPods, оновлену версію в 2019 році . Слід зазначити, що це...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -