Реклама

Названо додатки, які необхідно видалити з кожного смартфона

Останні Новини

Продовжуємо тему оптимізації вашого смартфона шляхом очищення його від «сміття». Зараз ми назвемо кілька видів додатків, які варто видалити із свого смартфона.

Перший тип – додатки, що стосуються вашого здоров’я. Це можуть бути додатки для вимірювання артеріального тиску, сатурації, пульсу та інших показників. Найгірше те, що багато користувачів довіряють їм, тим самим можуть нашкодити своєму здоров’ю, так як вони не несуть ніякої точності, про що розробники попереджають користувачів.

Другий тип – додатки для очищення. Дані додатки не настільки активні в очищенні пристрою, як отримують від користувачів дозволи практично у всі розділи на вашому телефоні. Для чого їм стільки дозволів та куди вони передають дані не зовсім зрозуміло. Саме тому, для очищення краще використовувати заводські програми для очищення.

Третій тип – додатки, які уже є в операційній системі. Тут мова йде про додатки типу диктофон, ліхтарик, калькулятор, тощо. Рекомендується використовувати уже наявні на смартфоні програми, так як у завантажених додатках окрім великої кількості реклами, немає відповідного захисту чи шифрування даних, а дозволів вони просять також багато.

Четвертий тип – сумнівні додатки. Такі програми також збирають занадто багато даних з вашого смартфона і сюди можна віднести додатки для збільшення пам’яті, барометри, детектори брехні та інші схожі додатки.

Також рекомендується звертати увагу на деталі додатку та відгуки. Так як бувають ситуації, коли замість оригінального додатку ви можете помилково завантажити інший, так як не помітите різниці в назві, яка може бути лише в одній букві.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, що таке старіння конденсатора в блоках живлення і чи варто хвилюватися

Конденсатори відіграють вирішальну роль у захисті електронних компонентів від стрибків напруги. Однак з часом вони деградують, погіршуючи свою роботу. Ось як...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -