Реклама

Названо додатки, які можуть нишком “красти” ваш мобільний інтернет

Останні Новини

Якщо ви стикались із проблемою різкого збільшення використання мобільного трафіку, тоді ця стаття для вас. Швидше за все, ваші гігабайти «крадуть» ваші ж програми на смартфоні, особливо ті, які працюють у фоновому режимі. І так, про які саме програми чи додатки йде мова?

Найперше, ваш трафік може використовувати операційна система Android та її оболонка (наприклад MIUI). Проте, зменшити дію даної системи можливості немає. Також варто звернути увагу на додатки соцмереж, оскільки вони в фоновому режимі можуть завантажувати оновлену стрічку новин. Окрім цього, використовувати ваш трафік можуть віджети і запущені програми в тлі, месенджери із чатами, з яких завантажуються медіафайли та голосові повідомлення.

Перевірити, які додатки споживають ваш мобільний трафік можна так: Налаштування – Підключення і загальний доступ – Передача даних. В останньому потрібно переглянути список програм, що споживають трафік.

Для заощадження трафіку ми б рекомендували вам встановити ліміт використання трафіку протягом дня. Також відключити автоматичне завантаження файлів із месенджерів та включити режим економії даних. Оновлення додатків чи синхронізацію варто здійснювати лише через Wi-Fi, а мобільну передачу даних вимикати, коли ви її не використовуєте.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Робот-пилосос Xiaomi RoboRock Sweep One S50

Робот-пилосос Xiaomi RoboRock Sweep One S50 – один із найпопулярніших роботів-пилососів від Xiaomi. Це розумний пилосос із безліччю...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -