Реклама

Названо два випадки, коли рекомендується вимикати інтернет на смартфоні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В більшості випадків, після покупки нового смартфона, користувачі користуються стандартним набором функцій і часто, більшість таких функцій залишаються активними протягом всього періоду експлуатації смартфона. Серед таких функцій, можна назвати інтернет на смартфоні, який в більшості випадків завжди ввімкнений на смартфоні (як мобільний інтернет, так і Wi-Fi). Зараз же буде названо два випадки, коли рекомендується вимикати інтернет на смартфоні.

Збереження автономності смартфона

Можливо ви й не звертали увагу, але смартфон, на якому 24/7 ввімкнений інтернет (мобільний або Wi-Fi), дуже сильно втрачає свою автономність. Досить часто, власники нових смартфонів не вимикають інтернет і вже через 1-2 роки скаржаться на те, що їхній пристрій не може відпрацювати без зарядки більше одного дня. Особливо це стосується 4G, який неймовірно сильно розряджає смартфон і про це повинні знати всі власники смартфонів.

Логічно, що вимикати інтернет, коли ви очікуєте на важливе повідомлення, або ж дзвінок в месенджері, не варто, але в тих випадках, коли він вам справді непотрібний (наприклад вночі), краще вимикати.

Крім цього, активний мобільний інтернет на смартфоні виснажує акумулятор ще й через те, що весь час перепідключається до кращої мережі.

Збереження трафіку

Збереження трафіку більше підходить для тих власників смартфонів, які користуються мобільним інтернетом, а саме його обмеженою кількістю у вигляді декількох ГБ. Вимикаючи мобільний інтернет на смартфоні, ви суттєво заощадите тарифні ГБ і не вийдете за межі, а значить не будете переплачувати мобільним операторам.

Крім цього, таким способом ви зможете вберегти себе від необдуманих витрат трафіку, відпочиваючи в Instagram, TikTok або ж Telegram, оскільки вони пожирають мобільний інтернет в неймовірних кількостях.

Також не варто хвилюватися, що хтось з вами зв'яжеться тоді, коли ви будете "не в мережі", оскільки ті, хто справді захоче з вами зв'язатися, зателефонують до вас або ж напишуть текстове повідомлення.

До цього всього, бути "не в мережі" дуже корисно, оскільки з'являється багато вільного часу для хоббі.

Також нещодавно було названо основні проблеми, через які може «тормозити» мобільний інтернет.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як поставити пароль на WhatsApp, щоб ніхто його не зламав

Безкоштовна програма для Android дозволяє заблокувати месенджер за допомогою секретного коду та фотографувати зловмисників; дізнайтеся, як встановити пароль на WhatsApp. Введення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -