Реклама

Названо дивні товари компанії Apple, які мало кому потрібні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Бренд Apple вже давно відомий усім завдяки своїм смартфонам, годинникам, ноутбукам та іншим пристроям. Але мало хто знає, що компанія має ряд дуже дивних товарів. Сьогодні ми розповімо саме про них.

В асортименті Apple є спеціальна тканина для очистки, яка коштує не малих грошей. Але висока ціна на неї через те, що вона не для звичайного екрану призначена, а для скла з нанотекстурою Pro Display XDR. Звісно, таке скло хочеться витирати чимось дорогим та якісним. Цікаво те, що насправді ці тканинки дуже швидко розкупили.

Наступним товаром є підставка під той самий Pro Display XDR дисплей. Коштує вона в районі 30 000 грн. Дуже не малі гроші, як для такої покупки. Звісно, є альтернативні дешеві способи прикріпити дисплей. Єдиним плюсом цієї дорогої підставки є шарніри, які входять в комплект. Але погодьтесь, заради них купувати таку дорогу річ не варто.

Рекомендуємо: Як вибрати айфон у 2021-му році.

Оригінальним, але не факт що потрібним, є ще один продукт Apple - колеса із сталі для Mac Pro. Ціна їх, як ви зрозуміли, теж не маленька. А все що вони роблять, це дозволяють не носити, а возити ваш Mac Pro по столу, кімнаті чи ще десь.

Наступний товар для любителів усього розкішного - золоті Apple Watch. Вони коштують дуже багато, більше 10 000$. Вони були випущені разом з першими Apple Watch, а ремінь на них був від "Hermes". Звісно це був абсолютно безкорисний виріб. Золото на таких товарах абсолютно не потрібний матеріал. Тому, зараз компанія Apple за екологічність, і вже ніколи не випустить товар такого роду.

Книга від Apple. Не зрозуміло до кінця для чого вона. Ціна її від 199 до 299 $, в залежності від розміру. Випустили її в 2016 році. В книзі вміщено все від iMac 1998 до Apple Pencil 2015, а налічує книга 450 фотографій.

Останнє, це платні операційні системи. Вони спочатку коштували дуже дорого - 129$. Далі, починаючи з 2009 року ціни знижувались до 29$, потім до 19$. Аж поки в 2013 році Apple не зробив свою операційну систему повністю безкоштовною.

Також нещодавно було названо причину, чому компанія Apple відмовилася випускати iPhone 12s.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Telegram дозволять коментувати публікації

Надійшла інформація, що в Telegram дозволять коментувати публікації в каналах. Команда популярного месенджера Telegram готує чергову корисну функцію до...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -