Реклама

Названо ефективний захист від шахраїв в інтернеті

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Усі досвідчені користувачі інтернетом вже знають про велику кількість шахраїв. А от старше покоління, яке зараз також масово користується мережею, звикли усьому довіряти. Тому, потрібно постійно уважно дивитись куди заходите в інтернеті.

Зараз популярний один метод збирання інформації - фішинг. Цей метод не законний, але дозволяє знайти всі потрібні дані. А з даними шахрай зможе і кредит взяти на вас, і навіть квартиру переписати, а довести це буде складно. За допомогою фішингу можна дізнатись і дані паспорта, і телефон, і всі дані банківської карти.

Цікаво: Чи врятує кнопковий телефон від банківських шахраїв.

Найгірше те, що зазвичай, людина сама все робить для того, щоб дані потрапили до шахраїв. А робить вона це двома способами. Перший, заповнює всі дані на сайті шахраїв. Другий, надає доступ до усієї інформації. А дозволити можна на спливаючому вікні, на яке ніхто не зважає і уважно не читає.

Щоб не стати жертвою афери, просто будьте обережні та довіряйте відчуттям. Якщо вам здається сайт підозрілим, або відчуваєте, що щось йде не так, то краще перевірте або взагалі закрийте сайт. Якщо ви сумніваєтеся, то це не з проста.

Перевірити сайт дуже легко самостійно. Є спеціальні програми, де ви пишите посилання на сайт, і його перевіряють у чорних списках. Якщо сайт не знайшли, то він безпечний, або з ним ще просто не стикалися.

Також нещодавно було названо додатки-блокатори спам-дзвінків та дзвінків від шахраїв на Android.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы самые распространенные схемы мошенников во время пандемии

Стаття доступна українською...Ситуация с новым вирусом в нашей стране и во всем мире оставляет желать лучшего, и все ожидают...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -