Названо елементарні правила захисту банківської картки

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Протягом останніх декількох років кількість користувачів банківськими картками стрімко зросла, а з ними зросла й кількість шахраїв та інших зловмисників, які будь-якими способами намагаються викрасти кошти з них. Зазвичай, в банківських установах дають рекомендації стосовно правильного та безпечного користування картками, але в більшості випадків, ніхто цих правил не дотримується. В результаті, кількість ошуканих українців стабільно збільшується. Сьогодні ж, спробуємо допомогти в боротьбі з шахраями, та буде названо елементарні правила захисту банківської карти. Дотримуючись їх, ви суттєво підвищите безпеку своїх коштів.

Правило 1. В жодному разі не повідомляйте стороннім особам пін-код до банківської карти, термін її придатності та 3 цифри на звороті (секретний код CVV/CVC).

Правило 2. Не зберігайте пін-коди та паролі до онлайн-банку в смартфоні або ж на шматку паперу. Особливо це стосується тих випадків, коли паролі записуються на папері і зберігаються в гаманці або ж разом з банківською картою.

Правило 3. Нікому не повідомляйте отримані коди в смс від банку, особливо коли це стосується підтвердження деяких фінансових операцій, які ви не виконували.

Правило 4. При користуванні онлайн-банком (Приват24, Monobank і тому подібні) використовуйте тільки мобільний інтернет або ж домашній Wi-Fi. Якщо виникає гостра необхідність в публічному Wi-Fi, то краще відмовтеся від цієї ідеї, оскільки він незахищений і зловмисники (при великому бажанні) зможуть бачити все те, що ви робите в мережі.

Правило 5. Використовуйте різні паролі для фінансових ресурсів. Особливо це стосується тих випадків, коли ви користуєтеся декількома банками.

Правило 6. Підключіть смс-сповіщення від банку. Деякі банки можуть пропонувати це як платну послугу, тому краще не відмовлятися. У випадку, якщо з вашої картки почнуться списання коштів, до яких ви не причетні, то ви хоча б про це дізнаєтеся оперативно і зможете заблокувати свою картку і можливо, повернути свої кошти.

Правило 7. Використовуйте на своєму ПК або смартфоні перевірені антивірусні програми. Якщо не довіряєте таким, то не відвідуйте сумнівні ресурси і тим більше не завантажуйте піратські версії програм.

Правило 8. Не фотографуйте і не відправляйте нікому фото вашої банківської карти, тим більше з двох сторін. Якщо необхідно передати реквізити вашої картки, то просто передайте її номер і все.

Правило 9. Не довіряйте неочікуваним дзвінкам від співробітників служби безпеки вашого банку. Повірте, телефонувати до вас вони не будуть і тим більше не будуть просити у вас пін-код до картки, секретний код на звороті картки і вміст повідомлень від вашого банку.

Звісно, дотримуватися всіх правил досить складно, оскільки так виникає параноя, що всі тільки те й роблять, що намагаються у вас викрасти кошти. На ділі все далеко не так і дотримуючись більшість із цих правил, ви суттєво піднімете рівень захисту вашого банківського рахунку, ваших коштів та банківської картки.

Також нещодавано було названо 3 причини, чому краще користуватися двома картками ПриватБанк, а не одною.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы 10 советов, которые помогут вам сохранить заряд аккумулятора на вашем смартфоне

Стаття доступна українською...Эксплуатация аккумуляторов, сохранение срока его службы, вопрос актуален для всех пользователей смартфонами любых производителей. Все мы стремимся...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -