Реклама

Названо фішки клавіатури на Android-смартфонах, про які мало хто знає

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Хоча багато хто й «сварить» смартфони на Android, але в них всіх є одна особливість, яка максимально зручна та багатофункціональна – клавіатура. Справді, клавіатура від Google максимально зручна у використанні і неймовірно пришвидшує процес введення тексту. Зараз буде названо фішки клавіатури на Android-смартфонах, про які мало хто знає.

Переміщення курсора пробілом

Якщо ви часто набираєте повідомлення на своєму смартфоні, то переміщення курсора пробілом стане вам в нагоді. Для цього необхідно натиснути на пробіл і тримаючи його, перемістити палець в ту сторону, де вам необхідно розмістити курсор.

Швидкий переклад

В нагоді також стане швидкий переклад тексту. Для цього необхідно натиснути на три крапки і вибрати переклад. Далі з списку вибираємо доступні мови, вибираємо переведене слово і вставляємо в текст.

Безперервний набір тексту

Також корисна функція, особливо якщо не хочеться набирати слова вводячи по одній букві. Для цього натискаємо на першу букву слова і не відриваючи палець ведемо його до наступної букви і так далі, поки не буде введено слово.

Голосове введення

Голосове введення неймовірно корисна функція не тільки для пошуку чогось, але й для набору текстового повідомлення. Для цього необхідно натиснути на мікрофон і продиктувати слово.

Ряд цифр над буквеною клавіатурою

Неймовірно зручно, коли ряд цифр розміщується над буквеною клавіатурою і її непотрібно шукати в додатковому меню. Щоб розмістити її зверху, необхідно натиснути на шестерню та в налаштуваннях ввімкнути ряд цифр.

В налаштуваннях можна ввімкнути й додаткові настройки клавіатури, а саме додати вібровідгук, активувати або деактивувати звук і навіть вибрати окрему кнопку для смайлика. В цілому, ви можете налаштувати клавіатуру конкретно під себе і зробити її максимально зручною.

Також рекомендуємо додатково поекспериментувати із клавіатурою і можливо ви знайдете щось нове для себе.

Також нещодавно було названо 10 цікавих фактів про операційну систему Android.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлено бюджетний смартфон із термометром та Android 11

Сьогодні було представлено бюджетний смартфон із термометром та Android 11. Компанія Umidigi представила смартфон Umidigi A9, який при своїй...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -