Реклама

Названо функції, які бажано вимкнути в Android-смартфоні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У цій статті хочу розповісти про деякі можливості вашого смартфона, які краще відключити. Адже від них не дуже багато користі. Розробники стараються з кожним разом все більше і більше новацій внести для пришвидшення і покращення роботи вашого гаджета. Хоча вони є більш актуальними для новіших моделей, бо попередні можуть мати не досить сильний акумулятор чи процесор. Отже, для продуктивної роботи вашого смартфона, краще вимикати певні функції.

Виправлення помилок у повідомленнях

Цю функцію можна вимкнути в меню «Параметри». Там є розділ «Автозаміна», або «Автовиправлення».
Ми іноді допускаємо помилки в написанні слів, але суть думки співрозмовник в основному розуміє. А от функція виправлення може замінити цілком звичне слово на якесь не доречне. Тому доводиться відправляти ще декілька повідомлень, щоб пояснити що ви мали на увазі. Це витрачає час і дуже злить. Тому доречніше цю функцію одразу відключити.

Цікаво: Названо функції, які може виконувати режим польоту, окрім випадків реального польоту в літаку.

Android як модем

Цю функцію також не варто завжди залишати ввімкненою. Тому, що всі пристрої, які раніше були підключеними, зможуть і надалі підключатись, перебуваючи неподалік. Це згубно впливає на телефон та заряд його акумулятора, а також уповільнює швидкість. Краще змінювати пароль підключення і вчасно розривати його. Використання смартфона як точки доступу дуже зручно, але не слід забувати про вимкнення.

Вимкнення Bluetooth

Раніше ми вважали, що Bluetooth та інтернет на телефоні краще вмикати лише при необхідності, а після користування обов’язково вимикати, бо це швидко розряджає акумулятор. Але з розвитком технологій ситуація змінилась. Необхідність вимкнення з’являється лише через те, що з допомогою Bluetooth ми підключаємо багато аксесуарів, які можуть спрацювати в непотрібний момент. Або з лихими намірами в будь-який момент до вас має змогу підключитись стороння особа. Тому краще це тримати під контролем.

Автояскравість екрану

Ця функція спрямована на раціональне використання енергії акумулятора. Але практичніше буде самому налаштувати яскравість. Так вважають більшість наших читачів. Бо не завжди ця автоматична функція працює як належить. Можна отримати темний екран при денному світлі і навпаки, яскравий вночі.

Цікаво: Названо корисні функції смартфонів, які ми можемо не побачити в майбутніх смартфонах.

Оптимізація ОП

Чомусь мало хто говорить про те, що така функція уповільнює роботу вашого гаджета. Також вона може не допустити потрібні вам дзвінки чи повідомлення. Тож краще її одразу вимикати і не вмикати взагалі. Адже ваш комп’ютер, телефон або телевізор з такими можливостями, працюватиме не так продуктивно, як повинен.

Автооновлення

Скажу лише, що автоматичне встановлення оновлень негативно впливає на швидкість роботи гаджета та його продуктивність. Адже часто вони мають помилки і не до кінця допрацьовані. Та і не приносять ніякого задоволення оновлення, яке змінює дизайн програми без вашого відома.

Цікаво: Названо маловідомі функції мобільного YouTube, якими мало хто користується.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi Mi 10 Pro Plus отримує нову назву

11 серпня ми очікуємо віртуальну презентацію продуктів компанії Xiaomi. На цій же презентації ми очікуємо побачити смартфон Xiaomi Mi...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -