Реклама

Названо кілька додатків для смартфона, які зможуть вас здивувати

Останні Новини

Встановлення різного роду додатків, які використовуватимуться вами всього кілька разів, а потім лише дарма забивають пам’ять вашого смартфона не є бажаним. Ми не раз про це згадували, але ж взагалі не користуватись різними програмами, хоч і тимчасово також не виходить. Зараз же буде названо кілька додатків для смартфона, які зможуть вас здивувати.

1. Smart Tools

Додаток, який надасть вам можливість використання смартфона як лупи, далекоміра, термометра, рівня, кардіографа, радара, металодетектора, віброметра, метронома та ще багато функцій такого ж типу, які справді пригодяться в господарстві.

2. Ink Hunter

Якщо ви давно мрієте про татуювання, то з цим додатком ви легко зможете приміряти кілька тату на власному тілі.

3. Radioactivity Counter

Програма, яка надасть можливість вашому смартфону вимірювати рівень радіації.

4. PhotoScan

Цей додаток буде корисний багатьом, так як може створювати цифрові копії фотографій, при цьому він самостійно обробляє їх, вирівнює та редагує.

Також нещодавно стало відомо, чому букви на клавіатурі розташовані саме в такому порядку та яка в цьому логіка.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини, чому в Україні немає виробництва смартфонів

Досить багатьох цікавить, чому в нас, в Україні, з такими можливостями, відсутнє виробництво смартфонів, хоча автомобільні компанії в Україні...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -