Названо кілька критеріїв, які допоможуть вам вибрати бюджетний, але при цьому якісний смартфон

Останні Новини

Ми уже не раз говорили про те, що смартфонів сьогодні на ринку, в абсолютно різних цінових категоріях, є велика кількість. Різні категорії людей, обирають для себе різні смартфони із співвідношенням ціни та якості, звісно, опираючись на свої можливості. Але окрім фінансових можливостей, є категорія користувачів, які не прагнуть отримати флагманські смартфони, а готові кожні 1-2-3 роки міняти смартфони на нові. Мова тут йде саме про бюджетні смартфони. Отож, зараз ми назвемо кілька критеріїв, які допоможуть вам вибрати бюджетний, але при цьому якісний смартфон.

Оперативна пам’ять. Не купуйте пристрій, у якого об’єм оперативної пам’яті менший ніж 4 Гб. Саме такий об’єм пам’яті або більше зможе забезпечити коректну роботу наявних сьогодні додатків та програм.
Процесор. Вибір процесора також грає важливу роль, так як від нього залежить правильний, без зависань, процес роботи. Саме тому звертайте увагу на пристрої із процесорами Mediatek Helio з приставкою G, або ж Snapdragon 660-й серії саме для бюджетних смартфонів.

Операційна система. На даний аспект також варто звернути увагу, а саме на версію операційної системи. Обирайте смартфон із новими версіями, ідеально було б з Android 11, але не нижче Android 8. Чим вища версія операційної системи буде, тим довше смартфон буде актуальний.

Ємність акумулятора. Сьогодні на ринку бюджетних смартфонів є багато представників, ємність акумуляторів яких перевищує 4000 мАг, тому краще обирайте їх.

Також нещодавно було названо справді круті смартфони 2020 року, про які відомо не всім.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Для чого масово скуповують старі банківські картки і чи безпечно їх продавати

Вже всі звикли до того, що розраховуватися за певні товари та послуги можна за допомогою банківських карток, а не...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -