Реклама

Названо кілька міфів про кредитну картку, в які досі вірять українці

Останні Новини

Не так давно ми говорили про те, що вигідніше – кредитна картка чи мікропозика. І в процесі опису даних двох продуктів був виведений висновок, що все ж кредитна картка є вигіднішою для українців. Саме тому, сьогодні ми продовжимо тему кредитних карток та буде названо кілька міфів про кредитну картку, в які досі вірять українці.

Перший міф – високі відсотки. Це те, з чим ми стикаємось при першій думці щодо оформлення кредитної картки. Звісно, за кредитні кошти потрібно платити відсотки, але не у всіх випадках. Кожен банк сьогодні пропонує абсолютно різні умови користування кредитними картками і якщо повертати кошти в певний визначений термін, то і відсотків платити не потрібно буде. Звісно, якщо ви систематично прострочуватимете платежі, то високих відсотків та інших донарахувань вам не уникнути.

Другий міф – висока вартість обслуговування. Знову ж таки, у кожного банку є свої тарифи, відповідно при оформленні кредитної картки варто добре з ними ознайомитись. Є банки, обслуговування кредитних карток яких обійдеться вам у досить велику суму, але є й ті банки, які зможуть надати вам і безкоштовне обслуговування за певних умов. Тобто дана інформація не зовсім є правдивою.

Третій міф – кредитна картка спонукає витрачати вас більше коштів. Також досить сумнівна ситуація, оскільки якщо ви оформляєте кредит, то в вас повинна бути певна ціль на яку вони будуть витрачатись. Відповідно ви не будете витрачати кредитні кошти на необдумані покупки, так як їх все ж прийдеться повертати і це також варто враховувати. Така ситуація може виникнути лише у тих людей, які не ведуть свій бюджет та не вміють розпоряджатись своїми коштами.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чим Wi-Fi 7 буде кращий за Wi-Fi 6?

В сучасному світі людям все менше потрібні комп'ютери, адже вони можуть все робити через смартфон. Що стосується пошуку інформації,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -