Реклама

Названо корисні поради по вибору зарядного пристрою для смартфона

Останні Новини

Часто буває, що оригінальний зарядний пристрій перестає працювати. В такому випадку треба знайти йому якісну заміну, але мало хто знає на які характеристики варто звертати увагу. Усі хочуть, щоб зарядка працювала довго та не псувала акумулятор, але параметри, які дійсно важливі не враховують. Тому пропонуємо ознайомитись із основними вимогами до зарядного пристрою.

Цікаво: Навіщо на кінці зарядки розміщений невеличкий циліндр

Найкращим варіантом для смартфона буде звісно оригінальний зарядний пристрій. Якщо той, що йшов в комплекті, вийшов з ладу, можна придбати такий самий в магазині. Хоча трапляються такі випадки, коли потрібної моделі немає в наявності, або вона надто дорога. Можна придбати зарядне й іншого виробника, але треба дізнатись декілька параметрів.

За якісне відновлення батареї в першу чергу відповідає блок живлення. На ньому є вказані дані, які відповідають і повністю підходять телефону. Саме по них потрібно підбирати нове зарядне. Якщо ж блоку немає або дані на ньому зникли, то уся інформація є на сайті виробника смартфона. Ось на що треба обов’язково звертати увагу.

Струм та напруга

Вихідна напруга в новому зарядному пристрої має бути така ж сама, як і в старому оригінальному. Показник позначається літерою V.

Вихідний струм може бути більшим або таким самим, як на оригінальному блоці. Головне, щоб показник не був меншим. Позначається він літерою A.

Зарядні, які мають функцію швидкої зарядки, будуть мати дві пари показників. Їх усі потрібно звіряти з даними від виробника.

Роз’єм

Це очевидний параметр, але дехто й на нього не звертає уваги. Справа в тому, що багато хто звик до роз’єму Type-C і не згадує за те, що є бюджетні моделі з MicroUSB. Загалом, перед покупкою варто оглянути зарядне та спробувати увімкнути в самому магазині. Так можна точно переконатись в його сумісності.

Цікаво: Що являє собою супершвидка зарядка

Функція швидкої зарядки

Швидка зарядка дозволяє відновити акумулятор за значно коротші терміни. При покупці нової варто звернути увагу, чи підтримує вона швидку зарядку. Якщо ні, це не принесе шкоди телефону, але він буде відновлюватись повільніше.

У випадку, коли швидке заряджання важливе, варто дивитись на стандарти. Вони є різні: Super Charge, Super mCharge, Quick Charge, Dash Charge. Якщо стандарт зарядного і телефона будуть відрізнятись, то функція стане недоступною. Варто на це уважно дивитись.

Ціна

Це один із перших показників, який оцінюють покупці. Не варто дивитись на дешеві пристрої. Особливо, якщо це ціна ніби, то за оригінальну зарядку. Такі зарядні будуть не якісні, не довговічні та можуть чинити шкоду самому смартфону. Краще купувати пристрої середньої цінової категорії. А якщо ціна взагалі не має значення, то придбати оригінальний пристрій буде найкращим варіантом.

Цікаво: Відомо, чи потрібен Вам новий USB-кабель для швидкої зарядки.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як налаштувати функцію «Знайти моїх друзів» і відстежити iPhone

Програма Apple Find My дозволяє відстежувати місцезнаходження ваших друзів та родини. Людина, яку ви хочете відстежувати, також повинна мати iPhone і повинна прийняти ваш...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -