Реклама

Названо корисні програми для смартфона, які ви можете не знати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо не враховувати топові Instagram, Telegram, WhatsApp, тощо, які, скоріш за все, вже інстальовані на вашому девайсі, можна згадати ще декілька чудових додатків, які значно підвищать функціональність мобільного пристрою. В першу чергу це:

  • Mindly
  • Macrodroid
  • Unified remote
  • Snapseed

Тепер давайте докладніше про кожний з додатків.

Mindly

Якщо вам необхідна кваліфікована допомога в організації розкладу дня та життя в цілому, Mindly може стане незамінним помічником, котрий детально відслідкує зазначені користувачем плани і вчасно сповістить про важливий пункт розкладу, щоб ви все зробили вчасно та найкращим чином. Для цього додатку є лаконічний і зрозумілий інструментарій для ментальних карт. Якщо у вас Android, в якості альтернативи Mindly можна використати MindMeister і тоді процес структурування знань через візуалізовані карти стане не тільки цікавим, але й максимально ефективним.

Важливі переваги Mindly: наявність повністю безкоштовної версії, класифікація ідей по темам, категоріям та підкатегоріям, можливість експортування зображень в вигляді фото. Ця програма передбачає гнучкий механізм налаштування під приватні потреби користувача, не потребує значних ресурсів, сумісна з найновішими і застарілими версіями ОС.

Цікаво: Названо додатки, які краще видалити з смартфонів Xiaomi.

Macrodroid

Додаток з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом значно спрощує використання девайсу через автоматизацію великої кількості процесів Android.

Масштабний інструментарій Macrodroid дозволяє легко автоматизувати смартфон під будь-які потрібні вам дії. Простий алгоритм із ланцюжка «дія+триггер+умова» дозволяє швидко задати необхідний процес, який буде завжди виконуватись без вашого додаткового втручання і докучливого вибору опцій вручну. Наприклад, можна створити макрос, щоб телефон роздавав мережу «дія» кожного разу, коли ви повертаєтесь додому «тригер», після шостої вечора «умова». Взагалі наявність великої кількості тригерів, важлива перевага Macrodroid перед своїми конкурентами.

Цікаво: Названо 3 додатки, які перезавантажують пам’ять телефону та швидко розряджають батарею.

Unified remote

Функціональна і якісна утиліта Unified remote створена для керування комп'ютером через екран вашого мобільного пристрою. Важливою перевагою Unified remote є вдала реалізація маніпулятора мишки: присутня чудова плавність руху і реальна швидкість переміщення курсора. Серед додаткових можливостей програми варто відзначити взаємодію з медіа клавішами, клавіатурою, присутній механізм керування файлами на ПК, режим перемикання слайдів Power Point.

Snapseed

Універсальний додаток існує в версіях для Apple, Android, Windows. Передбачає широкі можливості редагування фото. Обладнаний десятком різноманітних інструментів, ефектів та фільтрів з безліччю режимів тонувань та калібрувань. Дозволяє працювати з зображеннями на смартфоні та моментально їх вивантажувати з цифрового фотоапарата чи ПК. Має опцію «ділитись» для розміщення зображень в соц мережах. Передбачає детальне налаштування приватних параметрів для спрощеної обробки наступних фото.

Зображення можна крутити, обрізати, робити яскравішим, затіняти, доповнювати текстом. Серед популярних фільтрів: «вінтаж», «ретро», «виблиск софіта», «рамка» тощо.

Результат завжди можна «Зберегти» в сховище смартфона, роздрукувати на принтері, відправити друзям або на обраний емейл.

Також нещодавно було названо названо непотрібні додатки, яких варто позбутися з Android-смартфонів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо помилки українців, яких вони допускають при використанні банківських карт

Як ми вже повідомляли раніше, банківські карти та банківські перекази користуються неймовірною популярністю серед українців. Якби там не було,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -