Реклама

Названо корисні пристрої, які повинна мати сучасна людина

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Зараз дуже важко уявити своє життя без сучасних технологій. Кожна людина має один або декілька пристроїв для полегшення життя. Це може бути смартфон, розумний годинник чи ще щось. Сьогодні ми опублікуємо список ґаджетів, які дуже допоможуть в повсякденному житті кожному і які дійсно варто придбати.

Powerbank. Ще не маєте портативної зарядки? Саме час піти за нею в магазин. Це дуже зручно, якщо ви часто кудись їдете або буваєте в місцях, де зарядити телефон немає можливості. З Powerbank ви завжди будете на зв'язку. Тим більше, що ним можна зарядити не лише телефон, а й інші потрібні пристрої.

Портативний жорсткий диск. Якщо ви вважаєте його не потрібним, пропонуємо змінити свою думку. На диску можна зберігати файли, які будуть під рукою в потрібний момент, або ще щось, що для вас важливе. З жорстким диском нічого не станеться з часом, а збережена на ньому інформація нікуди не пропаде.

Цікаво: Названо 4 найнеобхідніші ґаджети в автомобілі для вашого смартфона.

SMART-годинник. Раніше, такі годинники були занадто дорогими, щоб бути на руці кожного користувача. Але зараз їх випускають різні бренди і, відповідно, ціна на них не завжди висока. Годинник показує час, усі сповіщення та інформацію з телефона, а також слідкує за вашим здоров'ям. Тобто вимірює пульс, кількість пройдених кроків, показує якість сну, а також визначає рівень кисню в крові (це дуже актуально останнім часом). Якщо ви надумали придбати розумний годинник, то зверніть увагу на моделі від брендів Xiaomi, Samsung, Apple.

Безпровідні навушники. Якщо у вас до цього часу лежать в кишені навушники з проводами, саме час їх викинути і придбати сучасні. Bluetooth-навушники є різних цінових категорій. Apple, наприклад, дуже дорогі, але от Samsung та Xiaomi вже будуть більш доступні для усіх. Запевняємо вас, ви відразу помітите різницю, а слухати музику та розмовляти стане комфортніше.

Це маленький список тих ґаджетів, які варто придбати найближчим часом і насолоджуватись їх роботою.

Також нещодавно було названо ґаджети, яких замінили смартфони.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi запозичують нову функцію від Google Pixel

Компанія Xiaomi весь час працює над новими смартфонами та новими функціями для них. Сьогодні ми дізналися, що Xiaomi запозичують...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -