Реклама

Названо легкий спосіб запису вхідних дзвінків на Android 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом телефонні шахрайства стали надзвичайно частими і боротися з ними стає все важче і важче. Часом не допомагають навіть найпопулярніші методи захисту, але є один, який зможе вам допомогти не тоді, коли ви розмовляєте з шахраєм, а коли ви захочете проаналізувати вашу розмову і подати на нього заяву в правоохоронні органи — запис дзвінка.

Зразу попереджуємо, що записувати конфіденційні розмови з абонентами не рекомендується, але у випадку із незнайомими номерами воно може стати в нагоді. Найперше варто розуміти, що при розмові з кимось по телефоні потрібно попереджувати людину про те, що розмова записується. В іншому випадку, ваша записана розмова не зіграє ніякої ролі при подачі заяви в поліцію і її просто не приймуть від вас.

Так ось, записати розмову з абонентом надзвичайно просто, особливо на сучасних смартфонах з OC Android 11. Якщо у вас відносно новий смартфон (нещодавно вийшов в реліз, або минулого року), то ви вже мали отримати це важливе оновлення.

І так, для того щоб записувати дзвінки зручно, легко і швидко, необхідно винести цю функцію або в панель управління або ж на робочий стіл вашого смартфона. Після цього необхідно розпочати запис з мікрофона та активувати функцію. Після цього, ви зможете записувати не тільки вхідні, а й вихідні дзвінки.

В будь-якому випадку, якщо ви сумніваєтеся в тому, хто вам телефонує, вмикайте функцію запису дзвінків (але попереджуйте абонента). Це стосується як підозрілих "банківських працівників", так і працівників "інших фінансових та державних установ".

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито деталі дизайну нового смартфона OPPO A55s

Сьогодні було розкрито деталі дизайну нового смартфона OPPO A55s, вихід якого очікується найближчим часом. Нагадаємо, що смартфон уже з’являвся...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -