Реклама

Названо маловідому функцію Android, яка стане в нагоді тільки деяким користувачам смартфона

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Android подобається багато кому і зрозуміло чому. В нього є дуже багато різних можливостей, кількість яких постійно збільшується. Але сьогодні ми поговоримо про функцію, яка не всім відома і не всім доступна. А також розкажемо, коли вона буде у всіх на телефонах. Для тих, хто вже дуже зацікавився, скажу, що ця функція пригодиться не всім. Дехто взагалі її омине стороною.

І так, нова функція - це ігровий режим. Так так, тепер можна буде транслювати в YouTube екран свого смартфона, ще й з клавіатурою та звуком. Використовувати додаткові програми більше не потрібно взагалі.

Цікаво: Названо додаток, який дозволить жителям України простіше і швидше замовляти ліки.

Для тих, хто любить транслювати ігри, ця функція дуже важлива. Вони дійсно її з нетерпінням чекають. Плюс до всього, цей режим допоможе оптимізувати ігри, в які ви граєте на телефоні. Це означає, що продуктивність стане вищою.

Знайти цю функцію можна буде в налаштуваннях в пункті "Ігровий режим", але трохи пізніше. Функція буде присутня в 12 версії Android. Спочатку нею зможуть користуватись в тестовому режимі обмежена кількість людей, для того, щоб виявити мінуси і вдосконалити все до кінця.

Також нещодавно було названо непотрібні додатки, яких варто позбутися з Android-смартфонів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Суббренд Xiaomi випускає флагманський бездротовий пилосос

Суббренд Xiaomi випускає флагманський бездротовий пилосос. Компанія Roidmi, випустила бездротовий пилосос наступного покоління, який отримав назву Roidmi NEX2 Plus,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -