Реклама

Названо маловідому функцію iOS 16, яка покращує пошук в браузері Safari

Останні Новини

Браузер Safari на iPhone має функцію, яка часто потрібна користувачам – “Знайти на сторінці”. Буває, що відкриєш якийсь сайт, а там дуже багато інформації і знайти те, що дійсно потрібно важко і довго. Для цього можна скористатись вбудованою функцією і знайти за лічені секунди усе. Як це робиться? Ще в старих версіях операційної системи це робилося так: пошуковий запит вводиться в рядку URL адреси, потім гортається до низу і користувач обирає чи Знайти цей запит в інтернеті, чи саме на цій сторінці, де він є.

Після виходу нової версії iOS 9 функція дещо змінилась і вдосконалилась. Став доступним пошук потрібного матеріалу через аркуш спільного доступу.

Цікаво: 4 поради щодо захисту особистих даних на смартфоні

Тепер нарешті поговоримо про саму нову версію операційної системи - iOS 16. В ній присутня функція "Знайти на сторінці", але вона отримала додаткову можливість. Якщо ви відкрили сайт і бачите потрібну інформацію відразу на сторінці, або якесь потрібне слово/словосполучення, то можна знайти по тексту всі місця, де ця сама фраза згадується. Для цього затисніть пальцем слово (або декілька при потребі) і перед вами з'явиться кнопка "Знайти на сторінці". Після натискання ви побачите скільки разів та де саме згадувалась потрібна вам інформація.

Є ще один варіант зробити ту ж саму дію. Виділяєте таким самим чином потрібний текст чи слово, відкриваєте аркуш спільного доступу та натискаєте "Знайти на сторінці". Все, пошук розпочався.

Ця функція здається дрібницею, але в деяких випадках дуже корисна та потрібна. Тому знаючи про її існування і маючи останню версію операційної системи, можна з легкістю виконувати пошук потрібної інформації.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Xiaomi не перестає дивувати, продовжуючи представляти справді вражаючі смартфони

Компанія Xiaomi не перестає дивувати, продовжуючи представляти справді вражаючі смартфони. Якщо бути точним, то смартфони вийшли під брендом POCO,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -