Реклама

Названо масштабний недолік смартфонів від Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно, спеціалісти від ZecOps заявили, що після того як вони проаналізували функціонування смартфонів від компанії Apple, виявили масштабний недолік, або навіть велику проблему у роботі програмного забезпечення. Напевно у Вас виникло запитання, що мається на увазі, так як у такої компанії-гіганта подібні проблеми просто недопустимі.

Отже, вся суть збою полягає в тому, що система смартфона може збирати конфіденційну інформацію про користувача автоматично. Точніше , у програмному забезпеченні є певне «слабке» місце, через яке, шахраї можуть отримати доступ до приватних даних громадянина.

Як саме проявляється проблема. Потерпілі згадують, що всі непорозуміння розпочалися з несподіваних перезавантажень пристрою. Проте, «шкідливе» вимкнення дуже тяжко зрозуміти, так як виглядає воно як звичайне перезавантаження, яке насправді, несе величезну шкоду.

Тому, сподіваємося, що вже дуже скоро компанія Apple виправить даний недолік.

Також нещодавно стало відомо, що продажі смартфонів Apple iPhone 13 перевершили всі очікування.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Суббренд Xiaomi випускає флагманський бездротовий пилосос

Суббренд Xiaomi випускає флагманський бездротовий пилосос. Компанія Roidmi, випустила бездротовий пилосос наступного покоління, який отримав назву Roidmi NEX2 Plus,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -